Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nektek mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nektek mennyire fontos, hogy találjátok olyan nőt, akivel kielhetitek minden vágyatokat?

Figyelt kérdés
2019. júl. 27. 16:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon ;)
2019. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon fontos. Nekem csak par vagyam van,de mindenkepp olyan lany kell,aki barmiben benne van. A jo szexhez osszekell passzolnunk.
2019. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nem az, Nekem az a fontos hogy úgy szeressen ahogy senki más..
2019. júl. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon, nagyon fontos.
2019. júl. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Jelenleg fontos. Lehet, hogy ez változik.
2019. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Volt már olyan kapcsolatom, ahol rossz volt a szex. Egy idő után frusztráló volt, hogy nem kapom meg, amire vágyom.

Természetesen én megadtam és meg is adnék mindent, amire a másik vágyik (nem csak a szexben, de abban is). Igy elég igazságtalannak éreztem a helyzetet.

2019. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan kapcsolatom, ahol szexuálisan mindent megkaptam, de egyébként voltak más problémák, így nem tartott örökké. Ritka amikor minden jól működik.
2019. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik legfontosabb !!
2019. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Már lemondtam erről.


Az a nagy helyzet, hogy van mondjuk 11 380 vágyam. Abból 6 380 még izgató is a lánynak, de a maradék 5 ezer már nem az, viszont lesz olyan is amit csak azért vállal be, hogy én kiélhessem magam..

De az az 5 ezer így nem lesz maximálisan jó, mert egyrészt zavar, hogy őt nem izgatja fel teljesen, hanem csak a megfelelés miatt vállalja be, vagy ha látom rajta, hogy nem is akarja igazán akkor meg nekem kell lemondanom erről.


És nem, nálam nem játszik a "csak egy alkalom, a kedvéért kibírom" dolog.. szerintem rossz amikor az ember magára erőszakol dolgokat csak a másik kedvéért.


Szóval fontos, hogy legyenek közös pontok, de már nem ragaszkodom ahhoz, hogy egy nőre korlátozódjak szexuálisan, nyitott vagyok, beszélgetek, flörtölök és ha mással van közös vágy akkor azt mással élem ki, így nincs zsarolás, birtoklás és féltékenykedés sem.


Úgyhogy, 5 éve a nyitott kapcsolatot preferálom. Nem fogok senkit sem kényszeríteni semmire.. ahogy magamat sem arra, hogy másnak feleljek meg.

Tetszik tetszik, nem nem. Hullára nem érdekel:D

2019. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fontos.
2019. júl. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!