Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, titeket zavarna, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavarna, ha barátotok az exével dolgozna együtt?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy alakult, hogy exemmel, kerültem össze egy elég komoly projekt munkára. És hát elmondtam páromnak, aki nem igazán fogadta jól. Attól fél, hogy ez majd megint összehoz minket. Pedig mondtam neki, hogy nem hiába lett vége annak a kapcsolatnak, pocsék volt minden téren, a szextől elkezdve a kommunikációig, de sajnos nem igazán hatotta meg a dolog.

Titetek is ennyire zavarna ez a dolog?



2019. júl. 27. 11:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavarna a dolog
2019. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok féltékeny típus, de amikor jött egy ajánlat exétől, hogy lenne neki munka vele, mondtam hogy neeeeem. Pedig én még excsaját is bejutottam munkahelyemre. 30N
2019. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem nem is tudnám elviselni.
2019. júl. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2019. júl. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavarna.
2019. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akik azt mondják hogy őket zavarja ti elvárnátok a párotoktól, hogy emiatt valahogy visszamondja a munkát, még ha ezzel az állásával játszik is?
2019. júl. 27. 11:16
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha napi 8 órát vagytok együtt a melóban, akkor szinte többet vagy az excsajjal, mint a barátnőddel.

Bővel elég feléleszteni a tüzet, megbeszélni a régi sérelmeket...

nem, nem támogatnám.

2019. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Mérlegelhetne hogy a munkája vagy a kapcsolata fontosabb neki.
2019. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Exemnek azóta vőlegénye van azt azért hozzá tenném, és nem is akarnék tőle semmit.

Nem napi 8 órát vagyok vele együtt, csak 4-et. Párommal együtt élek, szóval vele messze többet vagyok.

Nyilván a párkapcsolatom a fontosabb, de egy lakást valamiből fenn kell tartani, és valamiből meg kell élni.

2019. júl. 27. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En sem vagyok feltekeny tipus.. de szerintem legbelul mindenki elgondolkozna h mivan ha tenyleg ujra joban lesznek stb..
2019. júl. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!