Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért kívántam sokkal jobban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kívántam sokkal jobban a páromat, amikor terhes volt?

Figyelt kérdés
2019. júl. 25. 21:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Nos, mi az, ami megmozgatta a fantáziádat?

Az, hogy fizikálisan testesebb lett és ez neked bejön vagy maga a tudat, hogy ez a nő termékeny, és attól néz ki most így, mert közös gyereketek lesz? Utóbbi egy inkább ilyen ösztönös magyarázat.

2019. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen az mozgatta meg a fantáziámat , hogy ő terhes , bár lehet abban valami , amit írtál , csak nekem szerintem az tudat alatti reakció volt , mert nem értettem , a miértjét !
2019. júl. 25. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennek is van valamiféle pszichológiája.

Én ezt tudnám felhozni leginkább, hogy a termékenység

nagyon vonzó. Ha azt vesszük az szaporodás mennyire az elsődleges ösztönök között van, és bár ez elég közhelyessé vált ez (főleg nem bírom azt, amikor a szexet azonosítják ezzel, mert az embernél ennek az primer szerepe inkább az örömszerzés és öröm megélés, de ez most más lapra tartozik), tudat alatt neked adhat egy olyan elégedettség érzetet, hogy te beteljesítetted azon férfiúi feladatodat, hogy utódot nemzzél. És ettől a nő, aki a te gyerekedet várja, még kívánatosabb lesz számodra.


Igazság szerint nem tudom, hogy mennyire mondok hülyeséget, vagy korrekt dolgot. Ha értesz angolul, és nagyon érdekel a téma, keress rá az interneten például úgy, hogy "I was more attracted to my wife when she was pregnant" és lehet, hogy találsz valami autentikus pszichológiai értelmezést.

2019. júl. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ , számomra nagyon értékes volt !
2019. júl. 26. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!