Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes lehetek? Már 1 hete...

Terhes lehetek? Már 1 hete késik, az elmúlt hónapban iszonyúan kívántam a sexet, szinte minden percben, vizelési ingerem is van elég sűrűn, fejfájás és izomfájás is gyötör!

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 21:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mikor voltatok Együtt?

2011. febr. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az elmúlt két hónapban szinte minden nap!! volt amikor napi 2-szer is!! hidd el nagyon kívánom, magam se tudom mi van velem!!
2011. febr. 3. 21:30
 3/5 anonim ***** válasza:
hidd el nen terhesegi tunet ha valaki iszonyuan kivanja a sexet 2 szer voltam terhes,es nem kivantam a sexet terhesegem alatt,jobban.
2011. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sok helyen olvastam, hogy a sex utánni vágy ilyenkor egyes esetekben előtérbe kerül, és sok nő jobban kívánja! Már lehet hogy minden apró dolgot bebeszélek magamnak, és mindenre ráfogom, hogy terhes vagyok!!! mindemellett állandóan úgy érzem hogy húz az ágy!
2011. febr. 3. 21:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet.
2011. febr. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!