Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A párom undorodik a spermától,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom undorodik a spermától, keserűnek tartja. Mit tehetnék hogy javítsak az ondóm ízén, bevált módszeretek van?

Figyelt kérdés

Szeretjük az orális szexet és mind ketten szeretnénk ha a szájába tudnék elmenni, de mivel udorodik az ízétől amit ő keserűnek ír le, lassan ott tartok én is hogy nincs értelme tovább próbálkozni.


Olvastam interneten cikkeket és tippeket de nem igazán bízom az ilyenekben, inkább lennék kiváncsi mások tapasztalataira és hogy nekik mi válik be.



2019. júl. 24. 06:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%
Hogy mi válik be? Nem kell a szájába élvezni.
2019. júl. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Gondoltam nem kell lemenni kisegítő pedagógus szintre de akkor mondom most hogy nem vagyok kíváncsi analfabéta válaszokra, aki többre nem képes inkábbaradjon csöndben!
2019. júl. 24. 06:09
 3/21 A kérdező kommentje:
Inkább maradjon*
2019. júl. 24. 06:09
 4/21 anonim ***** válasza:
90%

Általában a keserű ízt a dohányzás okozza.

Szokj le a cigiről, kezdj el egészségesebben étkezni és bármiuyen üdítő helyett igyál vizet.

Esetleges pluszként egyél gyakran ananászt.

2019. júl. 24. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
Egyél sok gyümölcsöt, főleg epret és ananászt!
2019. júl. 24. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Pedig az elsőnek van igaza! Nem kell a szájába élvezni. Nem értem miért kell a nőkre mindent ráerőltetni. Kivered utána és ennyi.
2019. júl. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igaz is, elfelejtettem mondani hogy egyébként alkoholt fogyasztani ritkán, dohányozni pedig egyáltalán nem szoktam.
2019. júl. 24. 06:23
 8/21 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os,szerinted mikor mind ketten szeretnénk ha a szájába tudnék végezni akkor én eröltetem rá? Mi lenne ha figyelmesen elolvasnád a kérdést mielőtt másokat vádolsz hülyeségekkel?
2019. júl. 24. 06:24
 9/21 anonim ***** válasza:
40%
Az élet nagy problémái
2019. júl. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is ez volt a helyzet. Azóta változtattam egy kicsit az életmódomon, így pedig imádja egyszerűen. A sok húsból, fűszeres ételből visszavettem, illetve szinte teljesen elhagytam az üdítőket, ami a mindennapok része volt. Emellett még az idénygyümölcsökre tértem rá, és ez így meghozta a változást.
2019. júl. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!