Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tablettát háziorvos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tablettát háziorvos is felírhatja?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem vagyok tisztában azzal,hogy ezt felírhatja e házi orvos,sőt azzal sem,hogy egész pontosan,hogy is működik ez a tabletta. Pl. van e több fajtája,mi az ára és stb..

Csak hétfőn tudnék orvoshoz menni,de a párom szombaton jön haza és a gumis védekezést nem igazán szeretjük,nőgyógyászhoz pedig csak egy hónap múlva jutok el mert időpontos..

Elnézést,ha értetlenül fogalmaztam de nem tudtam magam kifejezni.



2019. máj. 15. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem megelőzésre van! Ez egy hatalmas hormonbomba ami felboritja a hormon rendszered.

Azért 72 órás mert 72 órán belül véd AKTUS UTÁN A TERHESSÉGTŐL.

Arra van ha véletlenül (gumi kiszakad...) beléd élvez a párod.

2019. máj. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ja és annyira káros, hogy évente csak 2x írja fel az orvos. Ez nem cukorka...
2019. máj. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Okejoo,nem kell leharapni a fejem..
2019. máj. 15. 12:51
 4/4 Hmmke ***** válasza:

Parom szerzett egyszer “just for fun”, de en is ovakodtam attol, hogy hasznaljuk. Aztan egyszer egy honap tavolletem utan ugy voltam vele, hogy hat jo, majd bekapja es minden szep, es tobbet nem szerez.


Na, 9 honap utan megszuletett a kisfiunk, szoval nem 100%os a hatasfoka. (Persze nekunk tok jo volt igy, mert sohasem szantuk volna el magunkat, egyebkent csak halogattuk, de lehet ti nem egy ilyen ponton vagytok a kapcsolatotokban)

2019. máj. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!