Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tünetei vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tünetei vannak a Milligest fogamzásgátlónak? Mikortól véd?

Figyelt kérdés
Eddig Nuva Ringet használtam, kicsit fura, hogy azt írja a tájékoztató, hogy ha más fog. Gátlót használt az ember, akkor is az mensi 1. napján kell elkezdeni szedni. Azt gondoltam, hogy meg kell várni a 7 nap szünetet.
2008. nov. 10. 19:37
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Szerintem is elégnek kell lennie az 1 hétnek...
2008. nov. 21. 18:40
 12/12 anonim válasza:

Akkor elmondok néhány dolgot azoknak az anyukáknak és leendő, de a szüléssel, teherbeeséssel még várni kívánó nőknek néhány alapvető dolgot a fogamzásgátló szedése és a teherbeesés közötti összefüggésről. Sokan kérdezitek, hogy eshetett valaki teherbe, ha szedte a fogamzásgátló tablettát Ahhoz, hogy valaki orálisan szedje a tablettát és teherbe essen a következők szükségesek:

Összevissza szedte a gyógyszert, kihagyott napokat, órákat, sokat ivott (az alkohol gyengítheti a hatást), antibiotikumot szedett egy hétnél hosszabb ideig.


Más esetben, azaz a tabletta megfelelő és az előírásokat is betartó alkalmazás esetén a teherbeesés esélye 1 az 1 millióhoz, vagyis megtörténhet,de minimális a kockázat. Minden más, amit eme nők állítanak, téves információ, tévedés, pontatlanság. Nincs más oka, ha valaki teherbe esik. Tehát: mindig pontosan az adott órában beszedni, minden szemet beszedni, mindig a rákövetkező szemet beszedni, menstruáció első napjától szedni, megtartva a gyógyszermentes napokat és nem csúszkálni, mert nyár van és tolni szeretnénk a menstruációt a strandolás miatt. És akkor nem lesz baj! :)

2013. jún. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!