Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen tünetei vannak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tünetei vannak a Milligest fogamzásgátlónak? Mikortól véd?

Figyelt kérdés
Eddig Nuva Ringet használtam, kicsit fura, hogy azt írja a tájékoztató, hogy ha más fog. Gátlót használt az ember, akkor is az mensi 1. napján kell elkezdeni szedni. Azt gondoltam, hogy meg kell várni a 7 nap szünetet.
2008. nov. 10. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt csináld, ami rá van írva. mellékhatásokat is ráírjhák, és h mikortól véd azt is.
2008. nov. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
volt mar ilyen kerdes, hasznald a keresot.
2008. nov. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem olvasod el a betegtájékoztatót? Abba választ kapsz a kérdésedre.Én amikor elkezdtem szedni, csak 3hét után szeretkeztünk,és nem voltam védett.Csak a 21 szem tabi után vagy védett ennél a tabinál.Nos mi csak 3hetet vártunk,és tavasszal megszületik a figyelmetlenségünk gyümölcse:D
2008. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én elolvastam a betegtájékoztatót és a dokit is megkérdeztem. Nem is 1-et! Az egyik szerint 2 hét után véd a másik szerint az első szemtől. Mi 1 hetet vártunk. Most aztán várhatom,hogy mi lesz az eredménye mert az előttem írónak meg 3 hét sem volt elég:( Van még ilyen jó híretek?
2008. nov. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

3.válaszadó vagyok,és az utánam lévőnek üzenem:

Az egy hét tényleg nagyon kevés,és ha beléd is élvezet akkor....

Mikorra várod? Nekünk első éjszaka alatt összejött,pedig még várni akartunk vele,azért szedtem a tabit.De ezek szerint hiába.Szoritok neked.Lehet hogy nem leszel babás.Ez függ attól is hogy milyen időben voltatok együtt.

2008. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
15. napi gyógyszerem vettem be ma,ugyhogy jövő hétre várom ,hogy megjöjjön...ha nem akkor igy jártam:( de azért bizom benne,hogy minden rendben lesz:)
2008. nov. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is Milliestet szedek, a tájékoztató füzetemben 1 hét van irva ,ha a mensid első napjától szeded...nem hiszem ,hogy lehet gond...és nem értem aki terhes lett,hogy hogyan lehet...de válaszolj ha megjött a bajod..:)
2008. nov. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ismerősöm 3x lett terhes és mindez tabi mellett....és ugy döntött jobb ha nem védekeznek,csak megszakitással....
2008. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Elolvastam a betegtájékoztatót, egy szóval sem írja, hogy ne lennék védett az első hónapban, sőt, szó szerint ezt írja :

"Más fogamzásgátló készítményről történő áttérés

A régi csomagban található összes tablettát vegye be, majd tartson szünetet. A szünetben jelentkező vérzés 1. napján kezdje el a Milligest bevont tablettát szedni.

A mini-tablettáról bármelyik nap át lehet térni a Milligest bevont tablettára, de a szedés első 7 napján egyéb fogamzásgátló módszert is alkalmazni kell."

Szóval szerintem ez azt jelenti, hogy ha nem a mensi 1. napján kezdem el szedni, akkor kell az első 7 napban máshogy is védekezni, de nem egyértelmű, ezért kérdeztem, hogy kinek van tapasztalata...

2008. nov. 14. 08:39
 10/12 anonim ***** válasza:
4. válaszoló vagyok.Szerencsém volt,elég volt az 1 hét várakozási idő. Megjött.....
2008. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!