Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milligest fogamzásgátlónak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milligest fogamzásgátlónak a 2. levelének a 8. szeménél járok. Ma délután elkezdtem szédelegni. Lehetséges, hogy teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
Mindig ugyanabban az időben veszem be a tabit. Nem hánytam ki meg ilyenek. Ha csinálnék terhességi tesztet az kimutatná a terhességet, vagy várni kell a menzeszig? Ha egyáltalán megjön.
2008. szept. 20. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Sztem nem vagy terhes, ne gondolj egyből erre ha egy kicsit szédülsz, ez lehet sokmindentől...ez a hülye időjárás is pl. A teszt kimutatja gyógyszer mellett is,ha terhes lennél...vegyél egyet, hátha megnyugszol, ha negatív. De ha szedtel végig minden nap egyidőben nem lehet baj...ne aggódj, várj pár napot, ha nem múlik el, akkor tesztelj. Szia
2008. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, megnyugtattál!
2008. szept. 20. 19:45
 3/3 anonim ***** válasza:
fogamzásgátló is okozhat ilyen panaszokat, hamégcsak mostanában kezdted szedni
2008. szept. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!