Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az oka a kimaradt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka a kimaradt vérzésnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A helyzet a következő:

Elutaztam külföldre, és sajnos ott vettem észre hogy nincs nálam a fogamzásgátló tablettám. Még két szemet kellett volna bevennem de sajnos így nem tudtam. Hazaértem és így onnan számítva tartottam be a 7 nap szünetet és vettem be így két nappal előbb az új level első tablettáját.

Amikor elutaztam, párom már nem volt itthon két hete így nem volt együttlét.


Most a 7 napos szünetben fajt a hasam, viszont nem jött meg.


Mi lehet ennek az oka, lehetséges hogy mivel eltolódott az egész (a szünet is) az okozta a kimaradt vérzést?

Terhességre így lehet esély, hogy párommal nem voltam együtt már több mint három hete és amikor még ő is itthon volt akkor sose maradt ki egy tabletta sem?

Alapból mindig pontosan veszem be a tablettákat és még sose maradt ki egy se. Ez az első ilyen eset mert sajnos rohantam és elfelejtettem lerakni.


Köszönöm a válaszokat!!



2019. márc. 24. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló sem 100%os, de szerintem nem terhesség miatt nem jött meg.
2019. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Igen tudom hogy nem 100%-os, ezért is nagyon óvatosak vagyunk mindig.

Természetesen jövő héten amint tudok tesztelni is fogok egyet, csupán a véleményekre lennék kiváncsi hogy milyen okai lehetnek meg ennek.

2019. márc. 24. 21:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Tabletta nélkül is kb 5% esély van a teherbe esésre. Ha odafigyeltek, hogy mikor vagytok együtt.


Persze lehet tabletta melett is.

Tesztelj, és kiderül minden.

2019. márc. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hàt a jelenlegi tudàsom szerint nem maradnak eletben a spermàk kèt hètig,tehàt ha tènyleg bevetted az összes tablettàt akkor nem eselèlyes a terhessèg.De szerintem egy terhessègi teszt mindenkèppen hasznos lenne.Majd ìrd meg mi lett!
2019. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!