Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt az utolsó szem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt az utolsó szem fogamzásgátló, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Dienille fogamzásgátlót szedek 3 hónapja. A 3.havi levelem utolsó szemét elfelejtettem kedden este bevenni (fél 10kor kellett volna), sajnos elaludtam, másnap (szerda) reggel 10 óra körül jutott eszembe. Hirtelen felindulásból gyors be is vettem. Szerdai nappal kezdődött volna a 7 napos szünetem, viszont így a 7 napos szünet reggelén bevettem ugye a kedd este kimaradt szemet.


Meddig alkalmazzak kiegészítő védekezést? Illetve a szünetet ugyan úgy folytattam, tehát a szerda estit nem vetem be folytatólagosan. Hogyan tovább így? Várom a megvonásos vérzést majd jövőhéten szerdán azaz a 8.napon kezdhetem a következő levelet?


Olvastam a betegtájékoztatót de nekem a 3. hétre szóló leírás értelmezhetetlen.


Köszönöm



2018. nov. 15. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Végül is majdnem bent voltál a 12 órában.De én a helyedben most csak 6 nap szünetet tartanék és akkor vissza is állna a rend.Aztán az első héten szünet után még használjatok óvszert.
2018. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Így fogok tenni!
2018. nov. 15. 11:38
 3/9 A kérdező kommentje:

Illetve még az is eszembe jutott, hogy a mai esti szemmel beszedem a tegnap estit (szerda estit) és végig szedem a levelet, de tartok attól, hogy ez nagyobb kavart okozna a szervezetembe


?!

2018. nov. 15. 12:15
 4/9 anonim ***** válasza:
De ezek szerint nem vetted be a szerda estit sem,az az napit?Miért nem?
2018. nov. 15. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ja,hülye vagyok,szerdán már megkezdődött a szüneted..Azt hittem,hogy a következőt is kihagytad. :D


Tartsál 6 napos szünetet,aztán kész.

2018. nov. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor kezdd el a következő levelet, mikor amúgy is kellene. Tehát a szünet ugyanaddig tartson. A tájékoztató mit ír, mi a teendő, ha kimarad egy szem a harmadik héten? Szerintem a következő levél első hetéig alkalmazzatok gumis védekezést, abból tuti nem lesz gond.
2018. nov. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Már ne is haragudj, de miért nem olvasod el a betegtájékoztatót mielőtt össze-vissza szedegeted?

Ott van feketén-fehéren: vagy beszedet a hiányzót amikor eszedbe jut és folytatod a köv levéllel szünet nélkül vagy amikor kimarad a 3. héten egy szem akkor nem szeded tovább és a kimaradt nappal kezdődik a 7 napos szüneted. Kiegészítő védekezés egyik esetben sem szükséges!

A saját érdekedben "tanuld be" a betegtájékoztatót, mert így nagyon rá fogsz fázni, vagy minimum feleslegesen idegesíted magad!

2018. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Na meg 5-6 napot szerintem azért ki lehet bírni szex nélkül.


Látható ezen az oldalon is, hogy vannak akinek 26-30 évig is sikerül szex nélkül

2018. nov. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyertelmű a betegtájékoztató, ha a 3. héten maradt ki, akkor nem kell kiegészítő védekezés, szedd tovább ugyan úgy, ha az utolsó tabletta volt, akkor tartsd meg a szunetet ugyan úgy, mintha kedden vetted volna be az utolsót. Semmi baj nem lesz
2018. nov. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!