Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 szem kimaradt fogamzásgátló....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 szem kimaradt fogamzásgátló. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

MISSEE 0,10 mg / 0,02 mg fogamzásgátlót szedek és a placebo tabletták előtti, utolsó kettő tablettát elfelejtettem bevenni. Az orvosom csak péntekenként rendel, ami még 6 nap. Valaki tudna segíteni hogy mit tegyek?

Ui.: ez a 3. hónapja hogy szedem, az elmúlt 1-2 hétben iszonyatosan feledékeny vagyok. Van köze hozzá? Ha nem, mitől lehet?



2018. jún. 30. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Állíts be ébresztőt. Már hagyd azt a 2 szemet. Vedd úgy, hogy 2 nappal hamarabb kezdted a 7 napos szünetet. Tartsd meg a szünetet úgy, ahogy kell (magyarul még 5 napig), és kezdd el utána a következő levelet. Viszont mivel 2 szem kimaradt, én azt javaslom, védekezzetek máshogyan is a biztonság kedvéért, mert ilyenkor nincs rá garancia, hogy ugyanúgy véd a levél.
2018. jún. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! Viszont (csak hogy kerek legyen), a mai nappal kell elkezdenem szedni a placebókat, azaz 7-et. Az elmúlt két napit hadjam, és folytassam a mai napival (az 1. placebóval)?

Egyértelmű hogy máshogyan is fogunk védekezzni, de mennyi ideig kell?

2018. jún. 30. 13:34
 3/9 anonim ***** válasza:
A placebo tabletta hatóanyag nélküli. Felesleges beszedni. De ha nagyon be akarod, már csak 5 db-ot vegyél be, hiszen a maradék 2-t úgy kell venni, hogy a 2 nap kihagyáskor bevetted. Én 1-2 hétig használnék gumit.
2018. jún. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Olvasd el azt a rohadt tájékoztatot!!!
2018. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Az "Olvasd el azt a rohadt tájékoztatot!!!" feladójának üzenem hogy, végigolvastam a 'rohadt' tájékoztatót, de annyit ír egynél több tabletta kihagyásánál, hogy keressem fel az orvosomat. Fent említettem, hogy az orvosom 6 nap múlva rendel. Akkor 6 napig ne csináljak semmit?!

Ui.: tájékoztató hosszú ó ;)

2018. jún. 30. 14:13
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Tanulj meg pelenkázni.
2018. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A 81%-os jókat mondott.
2018. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

most ezt nem értem.....

elfelejtetted bevenni a gyógyszert és közben szexeltél? akkor pont itt az ideje, hogy bevedd az esemény utánit...

ha meg nem szexeltél, akkor mi a probléma....??????

2018. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Esemény utánit nehogy bevegyen már, mikor fogamzásgátlót szed...
2018. jún. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!