Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt 2 szem Estelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt 2 szem Estelle fogamzàsgàtlò, mi a teendo?

Figyelt kérdés

Csutortok,pentek nem szedtem be a tabikat. Ma bevettem a maival egyutt 3 szemet. 3 heten vagyok. Megneztem a tajekoztatot, azt irtak forduljak orvoshoz es ne tartsak szunetet hanem kezdjem azonnal a kovetkezo levelet.

Mi a velemenyetek? Ha holnaptol meg beszedem rendesen a maradek 4 tabit,es utana folytatom azonnal a kovetkezo levelet akkor mennyi ido utan biztonsagos az egyuttlet? Koszonom elore is. (Negativ kommentekre nem vagyok kivancsi. Nem vagyok felelotlen es feledekeny,barkinek osszejohetnek a dolgok kicsit.) Hozzatennem 9 honapja szedem a tablettat.


2018. nov. 17. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
61%
menj orvoshoz.
2018. nov. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

Aki ennyire zagyva, minek szedi?

Tudod mit teszel a testeddel, amikor egy nap alatt három napi adagot veszel be?

Nyugodtan kapkodd be azt a szart, hogy aztán majd te is az endokrinológián ücsörögj három havonta, mint én, mert totálisan szétkúrta a hormonháztartásod az a mesterséges vacak, amit még időben értelmesen sem tudod beszedni

Ha nem vagy otthon, mikor be kéne venni, vidd magaddal. Ha feledékeny vagy, állítsd be az órát, hogy figyelmeztessen

2018. nov. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Tégy úgy, ahogy a betegtájékoztató írja. Én a helyedben a következő levél első hetének letelte utánig védekeznék más módon is.
2018. nov. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt annak aki normalisan reagalt.

Kedves masodik.

Ugy, hogy semmit nem tudsz rolam,es a korulmenyekrol nem kell velemenyt alkotni,foleg nem ilyen formaban. Koszonom.

2018. nov. 17. 17:19
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

"Tudod mit teszel a testeddel, amikor egy nap alatt három napi adagot veszel be?"

Te amúgy szedtél valaha is fogamzásgátlót, vagy olvastál legalább egyszer is ennek betegtájékoztatóját? Ugyanis a fogamzásgátlónál, ha valaki kihagyott szemet, akkor a betegtájékoztató is egyértelműen leírja, hogy a kimaradt szemet, vagy szemeket haladéktalanul pótolni kell akkor is, ha ez egyszerre több tabletta bevételét jelenti. A mai fogamzásgátlóknak annyira minimális a hormontartalma, hogy azon kívül, hogy a kérdezőnek esetleg lesz egy kis csúszás a megvonásos vérzésében, esetleg pecsételget majd, az ég világon semmi baja nem lesz.

2018. nov. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen. A betegtajekoztato szerint vettem be tobbet, es en sem gondolnam hogy ebbol az egyszeri alkalombol problema lesz. Koszonom utolso!
2018. nov. 17. 17:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy és ugyanakkor megtartanám a szünetet, ahogy normál esetben kellene. Viszont a következő 2 hétben alkalmaznék kiegészítő védekezést.
2018. nov. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!