Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Más is retteg attól hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is retteg attól hogy terhes lesz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már többször beképzeltem magamnak, hogy terhes vagyok, de most rettentően feszül a jobb mellem és rengeteg pattanás jelent meg rajtam. Fogamzásgàtlót szedek vagy 8éve biztos, de mégis rettegek folyamatosan a gondolattól. + a szüleim is elég konzervatívak illetve a pàrommal sem házasodtunk még össze.


2019. márc. 24. 16:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én is rettegtem fiatalon. Most terhes vagyok, most épp nem
2019. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem. Én is szedtem fogamzásgátlót soha eszembe sem jutott hogy terhes lehetek. Nem is foglalkoztam a gondolattal mert hát azért van a tabletta hogy védjen. Most gumival védekezünk de így sem parázok sosem. Ha egyszer védekezel rendesen mi értelme ezen görcsölni és pánikolni? Feszül a melled és pattanásos vagy talán azért mert meg fog jönni?
2019. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

1x stresszeltem, mikor kimaradt egy mensim, később kiderült, hogy antibiotikumtól.

Engem nem is érdekel, hogy esküvő előtt, vagy után lesz gyerek, és végképp nem fogunk sos esküvőt tartani nagy hassal. De persze ha a szüleid nem így gondolják...

2019. márc. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja, azt kihagytam, hogy 25 évesek vagyunk, 7 éve együtt, közös házzal, stb. Nem a semmibe szülnék egy gyereket.
2019. márc. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, fogamzásgátlót szedek, azért van, hogy védjen. Bár stabil kapcsolatban vagyok, nem lenne tragédia, de azért még nagyon nincs itt az ideje.
2019. márc. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Èn is fogamzàsgàtlót hasznàlok,de mègis rettegek sokszor.Ha pl fàj a mellem,vagy èhesebb vagyok mint màskor azonnal rosszra gondolok.Tudom hogy nem tesz jót ez a stressz ezèrt mindig probalok odafigyelek hogy semmi hiba ne tudjon becsuszni.
2019. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Óvszert használunk, de rettegek a terhességtől. 22/L
2019. márc. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!