Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes vagyok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes vagyok vagy nem? Nem merek tesztelni.

Figyelt kérdés
A párommal januárban együtt voltunk pár napra rá meg is jött egy kis késéssel gondolom a sok stressz miatt.a lényeg az hogy rendesen megjott mint máskor is aztán februárban is aztán kb 1 héttel ezelőtt éreztem kis szurasokat az alhasamba rá kerestem és olyanokat talaltam hogy ilyen a terheseknek szokott lenni de volt aki azt írta h mensi elott szokott neki ilyen lenni hát nekem eddig ilyen nem nagyon volt legalábbis nem emlékszem...Aztán tegnap megjott kicsit meg nyugodtam de ma már nem olyan erős a vérzés mint szokott ilyenkor szóval most nem tudom mivan. Ja és azóta nem voltunk együtt a baratommal. És amikor együtt voltunk elvileg nem volt peteeresem és nem is elvezett belém

2019. márc. 18. 18:50
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja és amikor megjott tegnap sokkal jobban fájt a hasam mint szokott
2019. márc. 18. 18:54
 2/13 anonim ***** válasza:
69%

Nézzük a tényeket:


1, Kétszer menstráltál

2, Férfi vagyok, lehet tévedek, de 1 hónap után még nincsenek tünetek.


Miért lennél terhes. Ennyi ésszel, ember miért szexelnek. Elképesztően szomorú.

2019. márc. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha megjott a menstruációd akkor mi a kérdés?? Nem vagy terhes!
2019. márc. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát az oke hogy megjott meg minden de láttam hogy csomó nő írta hogy az első hónapokban megjott nekik is stb es e miatt kicsit ideges vagyok hogy mi lehet. Meg nem tudom hogy akkor a szurkalas mitől lehetett
2019. márc. 18. 19:02
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szokott ilyen fájdalmam lenni menstruáció elott es közbe, de nem vagyok terhes.
2019. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De akkor mitől lehet hogy ma már alig menstruálok?
2019. márc. 18. 19:27
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
Az agyad onnan lentről próbálja pótolni a vérveszteséget...
2019. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Amikor együtt voltatok, védekeztetek valahogy?


Azokat a szurkáló érzéseket az alhasadban mennyi idővel a szexuális együttlét után érezted?

2019. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
35%
Ha ilyen buta vagy miért szexelsz? Ahhoz nagylánynak érzed magad, de alapvető biológiai tudásod sincs.
2019. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám hogy terhes vagy. Az említett panaszokat gyulladás is okozhatja. Ha elmúlik a mensesed, menj el nőgyógyászhoz és vizsgáltasd meg magad mert lehet hogy gyógyszerrel kell kezelni. A kezeletlen nőgyógyászati gyulladás összenövést, terméketlenséget is okozhat.
2019. márc. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!