Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most akkor terhes vagyok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor terhes vagyok vagy nem? Nem merek tesztelni.

Figyelt kérdés
A párommal januárban együtt voltunk pár napra rá meg is jött egy kis késéssel gondolom a sok stressz miatt.a lényeg az hogy rendesen megjott mint máskor is aztán februárban is aztán kb 1 héttel ezelőtt éreztem kis szurasokat az alhasamba rá kerestem és olyanokat talaltam hogy ilyen a terheseknek szokott lenni de volt aki azt írta h mensi elott szokott neki ilyen lenni hát nekem eddig ilyen nem nagyon volt legalábbis nem emlékszem...Aztán tegnap megjott kicsit meg nyugodtam de ma már nem olyan erős a vérzés mint szokott ilyenkor szóval most nem tudom mivan. Ja és azóta nem voltunk együtt a baratommal. És amikor együtt voltunk elvileg nem volt peteeresem és nem is elvezett belém

2019. márc. 18. 18:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A szurkalodas nekem is szokott lenni, normlis..Nem minden ciklus, es menstruáció egyforma, majd megjon normálisan. De vegyel egy tesztet, úgysem fogsz másképp megnyugodni!
2019. márc. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
47%

Na, üdv a parázók klubjában.

Mihelyt elkezdtem szexelni, már mentem is fogamzásgátlót íratni, és csak úgy voltunk eddig együtt, hogy pontosan és rendszeresen szedtem. Mégis voltak hasonló tüneteim, főleg ez a hasszurka nagyon ismerős. Tudod mikor? Általában akkor, mikor legyártottam a kis elméletet, hogy hogyan eshettem én most teherbe (pl. úristen, alkoholt ittam előtte, vagy bevettem egy szem panadolt, biztos nem szívódott fel valami miatt, stb.). Csodák csodája, késett a menzeszem, szurkált a hasam, alig véreztem. Az agy csodákra képes :D

Persze egyszer se voltam terhes.

Te se vagy, ha kétszer megjött, de ha teljesen meg akarsz nyugodni, akkor csinálj egy tesztet. Én is rengeteget tesztelgettem.

De ha tényleg nyugodt akarsz lenni, akkor védekezzetek rendesen, és ha nem vagy olyan beteg agyú, mint én, akkor teljesen nyugodtan alhatsz miatta.

2019. márc. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Akkor már csak egy dolog lehet. Tőlem vagy terhes.
2019. márc. 24. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!