Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ugye nem vagyok terhes? Csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye nem vagyok terhes? Csak pénteken tudok tesztelni. Addig meg megőrülök.

Figyelt kérdés

Febr 19.-én be kellett vennem egy esemény utáni tabit, a menzeszem után 4 nappal.

Tegnap kellett volna megjönnie, de semmi :( A mellem feszül már kb 2 hete, de semmi egyéb jel nincs arra, hogy meg akarna jönni... Nagyon parázok...


2012. márc. 13. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz para, ne aggódj... :)
2012. márc. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért jönne meg időben, ha egyszer szétcsaptad az egész hormonháztartásod az esemény utánival?

Nem cukorka az...

2012. márc. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Második: hidd el, nem jókedvemben vettem be esemény utánit. Vagyis hát biztos jó viccnek tartottam, hogy kiszakadt a gumi, péntek este rohantam a kórház szülészeti osztályára, és cirka 5 órát vártam a receptért... Nem tudom, miért kell egyből bunkón válaszolni?! Úgy írtad, mintha hetente bevennék egyet, csak úúgy..
2012. márc. 13. 12:15
 4/11 anonim ***** válasza:

Jó, de gondolkozz már kicsit!

Egyrészt honnan tudnánk, terhes vagy-e? Kérdés, megtermékenyült-e petesejt, aztán kérdés, hogy a 72 órás tabinál abba a 85%-ba esel-e, amikor használ.

Másrészt iszonyú mennyiségű hormonnal dobtad meg magad, lehet, hogy hónapokig nem áll vissza normálisra a rendszer, amit te is tudhatnál, ha kicsit utánaolvasol a dolognak.


Amúgy ennyi kiszakadó gumival, mint itt a gyk-n még életemben nem találkoztam, hosszú évekig egyet se sikerült széttépni. Egyszer valaki avasson már be, mit csinál, hogy egyszer csak cafatokra oszlik a gumi?!

2012. márc. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Úristen, akkor te is gondolkozz már 1 percig! Nyilván azok nem fognak kiírni kérdést, akiknél nem szakadt ki a gumi! Nálam sem szakadt ki 8 évnyi szexuális élet után sem! Most volt az első!


Különben ha értenél 1 cseppet az emberekhez, akkor tudnád, hogy miért írtam ki a kérdést. Megnyugtatást várok, mert szétvet az ideg! Erre még te is itt k*csögösködsz...

2012. márc. 13. 14:15
 6/11 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem azt a mondatot, hogy 8 év alatt nem szakadt ki 1x sem.
2012. márc. 13. 14:16
 7/11 A kérdező kommentje:

Különben meg nem cafatokra esik a gumi.. Hol élsz te?

Nálunk például leszakadt a felső része, amit a nőgyógyász szedett ki belőlem éjjel.. Nagyon f*sza volt

2012. márc. 13. 14:17
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig megnyugtatni nem fogunk, elvégre senki nem lát bele a méhedbe.


Az esély elég kicsi rá, hogy terhes légy, de jobb lesz, ha most azt írjuk:


"Nem, nem vagy terhes."


Nem lesz jobb. Az esélyek ugyanazok.

Ha nem veszel egy tesztet és pisilsz rá, akkor jobb ötlet nincs. Annak bőven ki kell már mutatnia. De továbbra is mondom, hogy vélhetően hónapokig nem lesz normális a mensid, mert szétesett a hormonháztartásod a tablettától.

2012. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Évekig nem lesz menzim, mert fogamzásgátlót fogok szedni.
2012. márc. 13. 14:24
 10/11 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, akár holnap is el tudsz menni vagy akár még a mai nap is nőgyógyászhoz (SZTK-ba is akár, TB alapon), ő meg tudja állapítani biztosan, hogy terhes vagy vagy nem, illetve, hogy mitől van ez, hogy így feszül a melled, de lehet a sok hormon miatt és, hogy hamarosan meg fog jönni, ennek is lehet a jele akár...


Akkor nem lesz menzeszed, ha tablettát szedsz és meg is nyugodhatsz, hogyha ki is szakad a gumi nem fogsz teherbe esni, persze, ha normálisan szeded majd a tabit!

2012. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!