Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert nem jon meg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem jon meg?

Figyelt kérdés

19 eves lany vagyok. Most vagyok a ciklus 42.napjan. Rendszeresen elek nemi eletet, de mindig vedekezunk ovszerrel es soha nem tortent baleset, pluszba meg elelvezes elott ki is veszi..

Nem igazan rendszeres a menstruaciom es szerintem ebben a honapban nem is fog megjonni. Se terhessegnek, se menstruacionak jelet nem erzem magamon.. Van olyan hogy egyszer kimarad? Tenyleg terhessegre nem hiszem hogy van esely mert nem kerult belem folyadek..

Mit tegyek?

Koszi a valaszokat


2019. márc. 13. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Minden hónapban meg kell jönnie drága csillagom. Ha nem fog megjönni csinálj egy tesztet. Biztos nem volt baleset?
2019. márc. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam volt, hogy kimaradt, meg olyan is, hogy 2 heteg késett nagyon stresszes időszakban. Esetleg antibiotikum okozhatja még a kimaradást. Mindenképp beszélj nőgyógyásszal!
2019. márc. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

kerult belem folyadek..


Milyen folyadék?

Tesztre pisikélés még nem jutott eszedbe?

2019. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt irtam hogy NEM kerult belem se elovaladek, se spermium..
2019. márc. 13. 13:31
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg.

19 évesen még nem fog teljesen normalisan beállni a ciklusod.

Nekem is van,hogy 3 heteket késik. Ilyenkor meg persze stresszes az ember,és az pluszba rátesz.

De ha megfelelően védekeztek akkor nem lesz baj,majd megjön😊

Nem értem miért mindenkinek a terhesség jut egyből eszébe... más oka is lehet annak,hogy tolódik a ciklus

2019. márc. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyen írás után mégis mire gondoljunk ? Hogy professzor az illető?
2019. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia, csinaltam terhessegi tesztet es szin tiszta negativ lett
2019. márc. 14. 23:10
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már lemászna a csík a tesztről, ha pozitív lenne. Nem vagy terhes.
2019. márc. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!