Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek? Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
na az a helyzet hogy féléven belül kétszer is vettem be 72órás tablettát, sőt 1 hónapig szedtem fog.gátló tablettát, na ugye a 72órás nagyon nagy hormon adag, és az lenne a kérdésem, hogy szerintetek ezzel mennyire tettem tönkre a hormonrendszeremet? esetleg majd problémát fog okozni ha később akarok gyereket? köszi a válaszokat előre is és a rosszindulatú véleményektől kíméljetek légyszi!
2010. júl. 2. 23:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy nem használtak a szervezetednek a hormonbombák. Miért hagytad abba a fogamzásgátlót?
2010. júl. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem akartam szedni, igazából félek hogy esetleg később olyan következményei lesznek amitől nem lehet gyerekem, bármennyire is mondják hogy ennyire jó meg annyira biztonságos meg hogy jaj úgyis kevés a hormontartalma, nem bízom benne de ez szubjektív valaki csak arra esküszik
2010. júl. 3. 00:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Óvszer.
2010. júl. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem azt kérdeztem mit használjak hanem ott a zöld táblázatban a kérdésem
2010. júl. 3. 00:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy orvos tud erre a legbiztosabban válaszolni. Szerintem (reméljük) nem lesznek ezekből a "botlásokból" problémák a jövőben.
2010. júl. 3. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

fogamzásgátló: lehetnek súlyos, káros következményei, amik a későbbiekben akár a teljes életre is kihathatnak. Tönkrevághatja a hormonrendszert.

Esemény utáni tabletta: ehhez képest a fogamzásgátló csak szőlőcukor. Még szerencse, hogy mivel egyszeri alkalommal szedi az ember, csak rövid ideig van kitéve a szervezet az extra hormonadagnak, így végső soron csak kicsivel rázósabb a fogamzásgátlónál.

Abortusz: fizikailag is károsíthatja a szervezetedet, egy kaparással könynen elintézheted, hogy meddővé válj.

óvszer: igen, lehet, hogy kényelmetlen, meg ugye sok a finnyás, hisztis pasi, de így nem cseszed szét a szervezetedet.

Hogy melyik mellett döntesz, a te dolgod, a te szervezetedről, a te életedről van szó. Én javaslom, hogy a jövőben kerüld a hormontartalmú készítményeket.

2010. júl. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, sztem meg is kérdezem úgyis megyek hozzá
2010. júl. 3. 00:13
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi neked is, igen mindenképpen kerülöm, az abortuszt sose tenném meg
2010. júl. 3. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!