Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14évesen fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14évesen fogamzásgátló tabletta? (Mit gondoltok erről, nem korai? )

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 17:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De ,nagyon korai! gyakorlatilag még mensturálni is maixmum 1-2 éve kezdtél! Ha szexelsz ,inkább gumival.Tudom,biztos nagylánynak érzed magad,mint minden 14 éevs,de ilyen hormonadag nem kell neked,amig a sajátod sem állt be..gyerek vagy még nem nő
2009. ápr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A barátnőm annyi. És már 4éve menstruál.Szerintem is korai.Csak kiváncsi vagyok a véleményekre.
2009. ápr. 28. 17:52
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Rendes választ szeretnél kapni? Többség azt fogja mondani, hogy "inkább menjél tanulni". Végülis, igazuk van. De ebben a mai világban már szinte divatnak számít, hogy valaki még gyerekként elveszítse a szüzességét. Ebbe nem lehet beleszólni. Ha csak arra kellene, hogy rendszeressé, kiszámíthatóbbá tedd a menzeszed, akkor meg teljesen felesleges, változni fog az még..

Nem is tudom, orvos egyáltalán felírná? Korodra való tekintettel nem hiszem.

2009. ápr. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
/bocs még írtam a választ te meg nem írtad le hogy srác vagy /
2009. ápr. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
ismerek egy ilyen lányt aki ennyi idősen kezdte felírta neki a háziorvos azt szevasz
2009. ápr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor már létezik ilyen is. Régebben még 18 év alatt nem nagyon írták fel.
2009. ápr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%
meg a szex is korai 14 evesen.
2009. ápr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Én 15évesen voltam nődokinál, mert nem jött meg egyszer (jelzem, szűz voltam!!!!), és kiderült, h cisztám volt. Felírt 1gyógyszert, amitől megjött, stbstb, kiderült h a ciszta nem komoly, és felírt fogamzásgátlótablettát. Kicsit ellenszenvezek vele, és már lassan 1éve szedem (jún.ban lesz 1éve h szedem és akkor le fogok állni), bár nekem valahogy feszültségmentesebb volt a szeretkezés a barátommal, mikor először megtörtént (100%-os védelem). Most pedig ott tartok, h kb 1hónapja elkezdett szúrni a szívem körül, és valószínű h a tabletta miatt (+ ne is soroljam fel h mennyi mellékhatása lehet még a szívzörejpanasz mellett...). Jól meg kell ezt gondolni.

Szóval ha azért szeretné szedni, mert modnjuk a barátja kitalálta, h nem akar óvszert húzni, akkor felesleges. Mondja a pasinak h fel is út, le is út, vagy gumi vagy sehogy.

Mindenesetre mondd meg a barátnődnek h beszéljen először az anyukájával erről, aztán pedig a nőgyógyásszal is.

Lehet, h most lepontoztok, mert "csak" 16 éves vagyok, de segíteni próbáltam.

Üdv.

2009. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
Annyira bunkóságnak és bántónak érzem,hogy mindenkinek előitéletei vannak azzal h tizen évesen szexelnek manapség.Nem hiszem h nektek ne lenne olyan dolgotok mit mások nem díjjaznak!Ha szerelmes és nem bánta meg akkor neki is ugyn olyan jó érzés mint nektek!
2009. ápr. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
24%
16 évesnek. A tabletta egyáltalán nem 100%-os védelem...
2009. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!