Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 14évesen fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14évesen fogamzásgátló tabletta? (Mit gondoltok erről, nem korai? )

Figyelt kérdés
2009. ápr. 28. 17:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
55%
Unokahugom 15 éves korától szedi,az az egy év ide vagy oda.Szerintem nem gáz,csak szétbasszusozza a testét,de ez már másik probléma.Mindenesetre sokkal jobb megoldás mint a kúp,de azért óvszert is húzzatok mellé mert a nyavalyáktól is megvéd nem csak a babától
2009. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

19:06, úgy gondoltam h gumi+tabletta 100%os.

A 16éves :P

2009. ápr. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
nem értem miér titálik el a 14 évesek nemi életét...ha szerelmes hát tegye nekik is vannak hormanjaik.14 évesen vesztettem el és semmi probléma nem votl azokat kell elitélni akik 14 éesen uyg vesztik el h nem készünek fel rendesen nem azt aki körültekintő és 100% os a partnerében!!!!!!!
2009. máj. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

utolsó!

Végre valaki aki így gondolkodik! =D

Annyi sok előítélet van a 14-15 évesek nemi életét illetően :S

Tudom h. mindenki azt érzi h. ő fejlettebb/érettebb a koránál de rám ez tényleg igaz nem csak úgy írom...és igen, én is csak 15 vagyok.

[még szűz vagyok de valszeg már nem sokáig =D de csak azért fogom megtenni mert szeretem a barátomat, ő is szeret engem és bízunk egymásban, és azt is tudom h. óvatos lesz és vigyázni fog rám...és tudom hogy Vele akarom az elsőt (meg az összes többit is :P) nem utolsó sorban pedig nem erőlteti, azt mondta vár rám akár éveket is...]


bocsi az OFF-ért csak megörültem ennek a gondolkodásnak =D

15/L

2009. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!