Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__szules..

Olvassátok el a kérdésre adott válaszokat, hihetetlen, hogy felnőtt elvileg felelősségteljes emberek "esküsznek" a megszakításra és a szoptatás-ra, mint védekezésre, persze náluk biztos nem lenne akkora baj, ha jönne a baba. De iszonyú tudatlanság, ostobaság, felelőtlenség, őket sem tanították meg bioszon és otthon a megfelelő védekezésre. Az ő gyerekeik fogják megkérdezni itt, hogy így ugye nem eshetek teherbe.

Én most már egyre kevésbé csodálkozok amikor 15-18-20-on éves emberek ennyire tudatlanok, itt kérdezgetnek ilyesmiről, vagy hisznek benne, személyesen is találkoztam már olyannal pasival aki 20-30 éves létére váltig állította, hogy ez teljesen ok, ha felnőtt emberek nem tudják, hogy védekezzenek.

Döbbenetes.


2010. dec. 6. 12:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem kár ezen bosszankodnod! Mindig is sok volt/lesz a tudatlan, felelőtlen ember. A legfőbb célkitűzés, hogy te magad ne legyél az, illetve a gyerekeidet tanítsd meg a felelősségteljes viselkedésre. Többet nem tehetsz az emberiség érdekében! :)


26/N

2010. dec. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Kedves tudatlan ajánlom neked:


[link]


A tabletta 6-40x eredményesebb védekezés, mint az óvszer.

És óvszer használata mellet egy átlagos együttlét száma mellet is egy év alatt száz nőből három-négy terhes lett.

2010. dec. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ezt most kinek írtad??

Én tisztában vagyok vele, hogy kell védekezni.

2010. dec. 6. 15:07
 4/8 A kérdező kommentje:
Mellesleg a gumi mellett a teherbeesés nyilván nem úgy történik, hogy a gumin átszivárog a sperma, hanem kiszakad, amit fogalmam sincs, hogy tudnak emberek produkálni, én is évekig használtam (jelenleg gyógyszert szedek) és sosem fordult elő, de ha netán elszakad még mindig ott a 72 órás tabletta.
2010. dec. 6. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
49%

Képzeld el,hogy vannak olyan gumik,amiknek csak az a neve...

Ha nem venném észre időben,hogy kicsattannak sorba,akkor már gyerekem lenne.

Időközben felmerült a kérdés,hogy biztos szarul teszem fel...,de nem..

Aki odafigyelő,és óvatosan csinálja a dolgait,annak nem lesz gondja:)

Viszont sok a tudatlan,akik nem mernek szüleiktől ilyet kérdezni,de íme itt egy oldal ahol megtehetik,és ez jó!

Én is megkérdek bizonyos dolgokat,mert vétek én is hibákat a szexualitás e terén.

2010. dec. 6. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Persze jó, hogy van ilyen oldal, ha már a szülők nem tudnak, vagy régimódiak, vagy "ciki" nekik megfelelő felvilágosítást adni, a tanárok, iskola szintén hibásak, de ma az internet világában, a felvilágosító könyvek tömegével körülvéve maguk is utánanézhetnének könnyű szerrel, a felvilágosítás hiánya még nem ok, hogy felelőtlenül szexeljenek, és sokszor azt tapasztalom, hogy pl. bedugtam csak egy kicsit ugye nem lehet terhes és hasonló kérdések, kérdezni előbb kéne, ha nem biztosak valamiben, de hogy még felnőtt fejjel is higgyenek ilyesmikben, hogy pl. szoptatáskor nem lehet teherbe esni.
2010. dec. 6. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze,ebben igazad van.

De a legnagyobb igazság az,hogy mindenki a maga hibáiból tanul.

Most velem is történt ilyesmi dolog,amit példába írtál,de tanultam belőle.

Az internettel az a baj,hogy sok a rendszerezetlen dolog.

Az egyik oldalon igaz a másikon hamis,akkor melyik oldalon van az igazság?:)

2010. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
az a vicces hogy a 20 éves barátom elöttem soha nem használt se gumit, és a csajoknak sem volt tablettájuk...három és másfél évesek voltak az előző kapcsolatai, rendszeresen szeretkeztek...semmi baj nem történt...aztán mi is így csináltuk, fél évig, de semmi. az az igazság hogy meguntam, mostmár védekezünk! nekem ez jobban fekszik, nem szeretném soha többé a véletrenre bízni!
2010. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!