Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Csak nekem kényelmetlen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem kényelmetlen az óvszer?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok az előző kapcsolatomban 3 évig voltam eggyütt a barátnőmel ő gyógyszert szedett és soha nem használtunk óvszert minden oké is volt , a mosatni barátnőm nem szeretne gyógyszert szedni , mondom rendben , kipróbáltunk 5 fajta durexot , az elsö gond hogy kényelmetlen 20-30perc után kezd fájó érzés lenni utánna órákig fáj még!!! és képtelen vagyok elélvezni óvszerben. óvszer nélkül soha nemvolt gond!!! hogy lehetne ezen változtatni? volt valakinek ilyen?
2019. márc. 2. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Igen. Csak neked!
2019. márc. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
Nekem is elképesztően kényelmetlen, a farkam tövénél ha nem is szorít, de elképesztően zavar, és annyira eltereli a figyelmem, illetve szerintem a vérkeringésem is zavarja, hogy sokszor a merevedés fenntartása is problémát okoz. Élvezni sosem szoktam gumiban, mindig kiverem a végén.
2019. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálam is ugyanigy van ahogy leirtad !
2019. márc. 2. 22:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Az 5 fajta durex más-más méret is volt?

Próbálj ki azért még 1-2 márkát. Van, akinek simán nem jön be a durex. A barátnőd biztosan nem viccből nem szeretne gyógyszert szedni.

2019. márc. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vegyél nagyobb óvszert.

Ha az sem jön be pszichés a bajod, hozzászoktál, hogy nem viseled, majd megszokod a gumit is.

2019. márc. 3. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a méret nem volt jó. Vegyetek nagyobbat, vagy más fajtát.

Amúgy én nő vagyok, és szerintem is kényelmetlen. Előző kapcsolataimban muszáj volt használni, a párommal, már férjemmel csak egyszer próbáltuk ki, de semmit nem érzett benne. Hagytuk is a francba. Máshogy is lehet védekezni mint gumi vagy hormonos szarok. Persze, ha nyitott kapcsolatban éltek, akkor érdemes gumit húzni, keresni olyat amivel nincs problémád.

2019. márc. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!