Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szülés után milyen fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés után milyen fogamzásgátlást ajánlanátok?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 06:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Bármilyet.
2019. febr. 28. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőgyógyász mit javasolt?
2019. febr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A nőgyógyász tablettát javasolt. De azt nem akarok szedni.
2019. febr. 28. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Akkor meg mondd meg neki, hogy azt nem fogsz szedni, javasoljon mást.

Ne egy anonim oldalon kérdezgessd az idegen, hozzá nem értő embereket.

Itt senki sem fogja tudni neked melyik a jó.

2019. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
53%
Mik vagyunk mi ,szerinted orvosok???! Ha azt mondom xy használd azt is fogod vagy mi??! Nőgyögyászt luxus megkérdezni okoska.??!
2019. febr. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia, én Mirena spirált írattam, mert szoptatok még. Egyszer kell kifizetni, és évekig véd. Elvileg csökkenti /megszünteti a menstruációt, tehát nem kell tampon /betétre költeni, nem kell naponta megenni, nem megy keresztül a májamon, vesémen. Helyileg hat.
2019. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#6-os, nem biztos, sőt, csak pont, hogy kisebb az esélye annak, hogy spirál használat mellett teljesen megszűnik a menstruáció.

Pecsételő vérzés vagy csökkent vérzés előfordulhat, de az, hogy teljesen minden megszűnjön nem 100%. Illetve ha meg is szűnik, az nem rögtön, hanem hónapokkal vagy akár több, mint félévvel a felhelyezés után jelentkezik.

2019. febr. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ja, arról nem is beszélve, hogy lehet pont az ellenkező történik, erősebb lesz a vérzésed.


Igazából a mellékhatásai ugyanazok lehetnek, mint a tabinak.

Egyénfüggö, kinél milyen hatás jelentkezik.

2019. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen, elnézést, rosszul fogalmaztam, bár az orvos nekem úgy mondta, hogy a steril gyulladás miatt szinte biztos, hogy elmarad a havi vérzés. Nekem pár hétig, heti egy - két alkalommal volt pecsételés, utána két hónapig volt menzeszem a szokott időben, de mennyiségre minimális.

Kevés azok száma, akiknek nem felel meg ez a spirál, és nekik tényleg erősebb vérzésük lesz, de ez nagyon ritka.

2019. márc. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Óvszer.
2019. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!