Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Utolsó szem fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utolsó szem fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a 20. szemet tegnap fél 10 körül vettem be reggel viszont a 21.-et, azaz az utolsót, ma reggel elfelejtettem, csak este 10 körül tudnám pótolni. Ilyenkor mi a teendő? Ha beveszed este és rendesen tartom a 7 napos szünetet lehet valami baj?
2019. febr. 25. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a nőgyógyászodat, vagybolvasd el levan irva pontosan mivan ha kimarad 1 szem
2019. febr. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általában azt szokták a betegtájékoztatóba írni, hogy ha elfelejted bevenni, akkor amint eszedbe jut, azonnal vedd be, hogyha nem már a másik tablettát kellene bevenned és kb 12 óra hossza még nem telt el vagy hasonló időtartam.

De amúgy a válaszod 2 perc alatt megkaphatod a betegtájékoztatóba, ami a neten is tuti fent van.

2019. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben eszemben jutott hogy nálam volt az új adag receptje, úgyhogy pótoltam abból :))
2019. febr. 26. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!