Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem a fogamzásgátló szedést (milligest). A 8. nap után szeretkeztem a barátommal. Addig csak pecsételgettem, még a menzeszem sem volt meg rendesen, de azóta rendesen ömlik belőlem a vér 4. napja. Vajon végzetes hibát követtem el?

Figyelt kérdés
2008. nov. 8. 18:13
 1/6 A kérdező kommentje:
És ami még aggaszt,hogy nem is védekeztünk másképp.Egyre inkább ugy érzem ez már nem normális dolog gyógyszer mellett. Van valakinek hasonló tapasztalata?
2008. nov. 8. 18:15
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!

A fogamzás gátlót a menstruáció 1. napján kell elkezdeni. vagy az 5. napon, de akkor két hétig érdemes mással is védekezni, ha te nem az első napon vetted be az első szemet, hanem elötte akkor épp most jött meg, vannak nők akik 1. napon veszik be és 2-3 hétig megvan nekik(ami nem épp normális, megkell nézetni). érdemes lenne leírnod, hogy mikor szedted be az első szemet, mense 1. 5. napon vagy elötte? ha elötte akkor konzultálj orvosoddal mert nagy bakit vétettél, menj el nőgyógyászhoz, majd megmondja mit tegyél. írj választ, figyelemmel követem, hogy mit írsz!

2008. nov. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia! Az első napon kezdtem a szedést.Már a 20.-on tartok de még mindig pecsételgetek. Olvasom itt a kiirásokat és látom,hogy sokaknak van hasonló gondjuk ami aztán megoldodik. Várok a következő ciklusig és ha nincs változás akkot irány a doki.
2008. nov. 17. 16:24
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szija, megint én!(első váalszoló)


Jólvan, várj, de szerintem minnnél elöbb lát doki annál jobb, szóval ha bármi baj van vedd írányba a nőgyógyászt, nehogy aztán baj legyen belőle!

2008. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! csináltam tesztet ami negativ lett ,és ma megjött rendesen.... szóval ezt megúsztam azt hiszem,de majd másokat lebeszélek az effajta merészségről.... Köszi a hozzászólást és az érdeklődést. szia
2008. nov. 20. 14:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Szija, megint én vagyok!


Hál istennek, akkor nincsen semmi baj:) örülök neki! és máskor óvakodj az ilyenektől, bár, ha már több mint egy hónapja szeded, akkor elvben mehet beléd a sperma.

de ne feledd, egyik fogamzásgátló sem nyőjt 100%-os védelmet, a gyógyszer is csak 99% ha jól tudom, az óvszer 70%.

Legyél jó!

Szija

2008. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!