Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most védve vagyok (fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most védve vagyok (fogamzásgátló)?

Figyelt kérdés

21 darabot beszedtem, 7 nap szünet, azóta 3 darabot. Minden előírást betartok. Biztonságban elélvezhet bennem a párom?

(A gyógyszer: Belara)



2019. jan. 6. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 6. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sándor Tamara ***** válasza:
Lehet nekem is egy kérdésem? Miért nem lehet a biztonságosabb gumit használni? Mivel jobb a fogamzásgátló?
2019. jan. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen
2019. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Sándor Tamara, a gumióvszer nem biztonságosabb, mint a tabletta, hanem jóval kevésbé megbízható. Van benne egy emberi-ügyességi faktor, ami abban az izgatott, felajzott percben hibához vezethet, ráadásul a spontaneitást is elveheti.

A Pearl-index mutatja a különbséget, az nem hazudik.

Az a kb. százmillió nő, aki minden nap használja a tablettát bizonyság rá, hogy nem kell tőle tartani.

2019. jan. 6. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#2 Én azért döntöttem a tabletta mellett, mert biztonságosabbnak gondolom és amúgy sem szeretem gumival, nem olyan természetes érzés. Apropó semmi mellékhatása nincs rám, és egy dekát nem híztam tőle, pedig napok óta csak zabálok és lustulok. Köszönöm a figyelmet!:D
2019. jan. 6. 11:24
 6/7 anonim válasza:
A tabletta pearl indexe valóban magasabb a gumióvszernél, tehát 100 nőből egy év alatt kevesebben esnek teherbe tökéletes tabletta használat mellett, mint tökéletes gumióvszer használat mellett.
2019. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"Apropó semmi mellékhatása nincs rám, és egy dekát nem híztam tőle, pedig napok óta csak zabálok és lustulok. "

Nem vonj le elhamarkodott következtetést!



A tabletta NEM biztonságosabb a guminál, egyenlő szinten vannak!


"Van benne egy emberi-ügyességi faktor"

És mi van azokkal a nőkkel, aki elfelejtik bevenni a tabit? Vagy ha antibiotikum mellett nem használnak kiegészítő védekezést?

2019. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!