Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Próbálta valaki az iub Rézgyön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálta valaki az iub Rézgyöngyöt?

Figyelt kérdés
Ha jól látom ez gyakorlatilag spirál.. viszont nem műanyag és nekem azt mondta korábban az orvosom h a műanyag kell mivel meg nem szültem de sajnos attól gyulladasom lett. Sem a tabletta sem a huvelygyuru nem házánál, állandó köztes verzesem van tőle.. viszont a rezgyongy érdekelne. Nektek mik a tapasztalatok?

2019. jan. 3. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt, de a barátnőmnek igen és felhelyezés után durván begyulladt az egész alteste. Kivették, de még azután is legalább 2 hétig alig bírt járni és ő színházi táncos volt szóval kegyetlenül szenvedett. Az orvos szerint allergiás reakció volt.
2019. jan. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Sajnálom a barátnődet, de ezt nem kell alapul venni. Én allergiás vagyok egy csomó vegyszerre, tusfürdőkre, sok mindenre. Ezért anno gondolkodtam, hogy a rézre megnézetem, biztos ami biztos, de egyrészt utána olvastam, hogy annyira ritka a rézallergia, hogy szinte keresve sem találni, másrészt hogy mennyi a teszt és hogy készül, ez alapján pedig "megkockáztattam" allergiavizsgálat nélkül, bár itt a kockáztatás szót erősnek érzem.

Hogy a kérdezőnek is választ adjak: itt már ki van tárgyalva, van bőven vélemény, amiből lehet szemezgetni:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__fogamzasgatlas__..

2019. márc. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!