Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ez miert van? Valaki probalta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miert van? Valaki probalta mar?

Figyelt kérdés

Ma a Koki terminalban, a Fantasy Drogeriaban lattam 12 darabos durex ovszert. Eleg sok volt belole a polcon,sikositokkal egyutt. 1300(!) Ft-ert adtak az ovszert.

Miert ilyen olcso a tobbi bolthoz kepest?

Valaki vett mar ott esetleg?

Tudom,hogy hulye kerdes,de egyszeruen nem ertem,hogy miert olyan olcso ott es mashol miert nem annyiba kerul


2017. dec. 10. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Adócsalás vagy "teherautóról leesett" áru, kb.
2017. dec. 11. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom! A bolt eleve eleg olcson arul mindent (edessegek,sminkek, szappanok,parfumok...) csak nehany alkohol dragabb

Viszont.. attol meg ugyanolyan megbizhato,mint barmelyik masik durex,amit barmelyik masik boltban lehet kapni (pl dm x3 ennyiért)

2017. dec. 11. 00:13
 3/5 RRR ***** válasza:
100%
lehet,mert lejár a szavatossága mostanában
2017. dec. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Majd ha legkozelebb megyek,megnezem,hogy mikor járnak le
2017. dec. 11. 00:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer véletlenül vettem indokolatlanul olcsó "Durexet" egy kisboltban (hátul volt és a pultos adta ki). Ha jól emlészem olyan 400 körül volt. Csak otthon, mikor alaposan megnéztem, láttam, hogy tök más a doboz grafikája, mint a többinek, plusz a szavatosság is mintha le lett volna kapirgálva, ja meg teli volt helyesírási és központozási hibákkal a felirat. Természetesen nem használtuk.


Ha szeretnél olcsóbb óvszert, akkor inkább megbízható helyeken keress, drogéria, patika vagy a lidl-sek is jók. Mindenesetre nézd meg őket alaposan.

2017. dec. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!