Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már harmadjára szakadt ki a gumi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már harmadjára szakadt ki a gumi?

Figyelt kérdés

Masculant használunk.

Múlt hónapban 2x szakadt ki. Vettem be 1 esemény utáni tablettát múlt hónapban.

És ebben a hónapban megint kiszakadt, nem ment el bennem, de most van a peteérésem.

Egyéb betegség miatt fogamzásgátlót nem szedhetek.

Már minden nap sírok, amiért ez történik és nem értem mit rontunk el. Mikor mindent szerintünk jól csinálunk.


Előtte volt 4 évig barátom és soha-soha se szakadt még ki vele.

Most pedig 3-adjára.

Kezdem azt érezni, hogy nem akarok már szexelni. Már a barátomnak is mondtam, hogy függesszük fel a szeretkezest egy ideig,mert most már én ezt nem bírom.

Múlt hónapot végig idegeskedtem és most megint kezdődik. :( nem akarok minden hónapot így.

Tanulunk még egyetemen,nagyon nem alkalmas most egy baba es egyaltalan nem erezzuk magunkat meg alkalmasnak rá. 6 hónapja vagyunk még csak együtt.

Úgy érzem, hogy jobb volt mikor egyedul voltam es nem idegeskedtem ezen. Mert most felek hogy tonkre tettuk egymas eletet. Mert siman terhes lehetek.



Kerlek irjatok le a velemenyeteket:"(



2019. jan. 5. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

1 lehet véletlen.

2 pech.

3 már nem az.


Ki kell deríteni, mit szúrtok el, és tenni ellene! Ez nem a gumi hibája, ilyen nincs!

2019. jan. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Ki teszi fel?

Lehet, hogy marad benne levegő. Esetleg túl száraz vagy. Ezeket könnyű kiküszöbölni.

Próbáljátok ki másik márkával.

Esetleg pharmatex krémmel együtt, így ha kiszakad, akkor is lesz egy védelmi vonal.

És a másik tegye fel, tehát ha eddig ő vette fel, akkor te húzod rá, vagy fordítva. Hátha nem követi el ugyanazt a hibát.

Gondolom az alap, hogy nem szabad foggal feltépni a zacskót, ne akadjon be a körmöd, stb.

Méret jó? Sokkal több srác vesz extra méretű óvszert, mint amennyinek szüksége van rá.

2019. jan. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Lehet, hogy rossz a méret, vagy rosszul húzza fel. Gondolom a lejárati dátumát ellenőriztétek. Próbáljatok ki több típust, több méretet, több vastagságot. Használjatok síkosítót, mert a szárazság is lehet az oka.


Ne adjátok fel, mert a gumin és a tablettán kívül is léteznek fogamzásgátló módszerek, és valamelyik biztosan beválik. Pesszárium, spermicid, megszakítás. Ezeket együtt alkalmazva olyan kicsi a terhesség esélye, mint óvszerrel. Léteznek hormonos és hormonmentes méhen belüli fogamzásgátló eszközök is. Nézelődj a neten és kérdezd meg a nőgyógyászodat.

2019. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
54%
Ne masculant hasznaljatok! Rossz a minosege, nalunk is kiszakadt. Durexszel probalkozzatok.
2019. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :'(

Csak már azt érzem, hogy nem merek próbálkozni, mert mi van ha negyedjére is kiszakad majd egy fél hét múlva.

Többé nem akarom átélni ezt a látványt és ezt az érzést.

Mindkettőnknek nagyon kicsi a körme.

Foggal sose nyúlok hozzá.

A gumit nem tapizom.

Ő huzza fel és úgy látom tuti jól. Nincs levegő a végében sosem.

A gumi mérete biztosan jó.


:(((((

2019. jan. 5. 23:17
 6/10 anonim válasza:
62%
Kerdezo legyszives ne tedd mar ki ugyan ezt a kerdest minden heten!! Nem hiszem hogy mindig mas noknel szakad ki folyamatosan a gumi, ti csinaltok valamit rosszul ez biztos. Mi 10 evig hasznaltuk ugyan ezt a markat sot neha silanyabbat es egy darab nem szakadt ki soha, nalatok napi szinten kiszakad. Valtoztassatok a felrakason, ne legyen levegos, legyel eleg nedves, ha van mukormod vagy olyan gyurud ami kiszakithatja akkor ne nyulj a gumihoz, valts fogamzasgatlora. Szexeltek de eszetekbe sem jut valtoztatni a dokgokon hanem idegeskedsz hogy na most terhes vagy e.
2019. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valtsatok markat!
2019. jan. 6. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokan nem tudják de a síkosító a gumihoz elengedhetetlen. Használjatok szilikon alapút, az tartós.
2019. jan. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk se jött be a Maskulin. A Durex már egy fokkal jobb volt.
2019. jan. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. :(
2019. jan. 6. 09:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!