Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így lehet baba?

Szerintetek így lehet baba?

Figyelt kérdés

A barátom 21F és én 20L. Együtt voltunk és kiszakadt a gumi, de nem élvezett el bennem, hamarabb észrevettük. Biztos, ami biztos alapon vettünk egy esemény utáni tablettát. Eltelt egy hét és megint kiszakadt. De most belém is élvezett. Már három éve együtt vagyunk és sose szakadt még ki.

Megijedtünk, mert új tablettát nem vehetek már be. Ez most történt pénteken és jövőhéten kellene megjönnie,pont karácsonykor.


Sajnos nagyon megijedtünk, mert még fiatalnak érezzük magunkat a gyerekvállaláshoz. Anyagilag a család ugyan tudna támogatni, és a barátom is dolgozik és el is tud menni, de én 2019-ben szerettem volna elkezdeni az egyetemet,mert még nincsen szakmám sem. Az 3 éves.

Abortuszt viszont nem szeretnénk.


Szerintetek van rá esély, hogy nem estem teherbe?



2018. dec. 17. 15:36
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Elírtam 4 nap múlva kell, hogy megjöjjön, tehát csütörtökön. És 14.-én élvezett belém. 9.-én vettem be az esemény utáni tablettát és 8.-án szakadt ki először amikor még nem élvezett belém, viszont bevettem a tabit 9.-én, mert akkor volt az ovulációm vége kb. És biztosra szerettem volna menni.

Szerintetek csütörtök/pénteken már tesztelhetek?

2018. dec. 17. 15:41
 2/11 anonim ***** válasza:
Inkabb szedj fogamzasgatlot. Nemigaz hogy minden gumi kiszakad nalatok. Szerintem nem lesz ebbol baba de azert nincs kizarva.
2018. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Pedig mindent ugyanúgy csináltunk ahogyan eddig 3 éven át. :((

Elkezdem szedni szerintem a fogamzásgátlót. :(

Még szívesen fogadok választ!

2018. dec. 17. 16:09
 4/11 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehetsz terhes, ha mar annyi nap eltelt az ovud ota.
2018. dec. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az aktus után 14 nappal mutatja ki a teszt.
2018. dec. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Bocs az offért,de melyik márkájú óvszer ez? Csak, hogy tudjam, hogy ilyet ne vegyek.
2018. dec. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Masculan...:///////
2018. dec. 17. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi!
2018. dec. 18. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nagyon szívesen fogadok válaszokat, arra a kérdésre, hogy szerintetek teher vagyok -e?
2018. dec. 18. 10:18
 10/11 A kérdező kommentje:
Terhes*
2018. dec. 18. 10:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!