Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek így lehet baba?

Szerintetek így lehet baba?

Figyelt kérdés

A barátom 21F és én 20L. Együtt voltunk és kiszakadt a gumi, de nem élvezett el bennem, hamarabb észrevettük. Biztos, ami biztos alapon vettünk egy esemény utáni tablettát. Eltelt egy hét és megint kiszakadt. De most belém is élvezett. Már három éve együtt vagyunk és sose szakadt még ki.

Megijedtünk, mert új tablettát nem vehetek már be. Ez most történt pénteken és jövőhéten kellene megjönnie,pont karácsonykor.


Sajnos nagyon megijedtünk, mert még fiatalnak érezzük magunkat a gyerekvállaláshoz. Anyagilag a család ugyan tudna támogatni, és a barátom is dolgozik és el is tud menni, de én 2019-ben szerettem volna elkezdeni az egyetemet,mert még nincsen szakmám sem. Az 3 éves.

Abortuszt viszont nem szeretnénk.


Szerintetek van rá esély, hogy nem estem teherbe?



2018. dec. 17. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Tíz éve mi is jártunk így. Nem lettem terhes, viszont foggátló módszert váltottunk. :)
2018. dec. 18. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!