Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes, ha nem védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes, ha nem védekeztem a párommal?

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a párommal és nem védekeztünk.Nem ment el bennem és pár napon belül megkéne jönnie.Esélyes,hogy terhes lettem?

2019. jan. 2. 23:25
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Van ra esely :/
2019. jan. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha jelentkeznek a menstruációm előtti megszokott előjelek,akkor is vagy ez teljesen mástól függ?
2019. jan. 2. 23:32
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nemlehetsz
2019. jan. 2. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%
Lehetsz. Megszakítással van egy pici esélye. De ha időben kijött, akkor nem lesz baj.
2019. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha nem élvezett beléd, akkor az esély kb 0.5%, vagy még kevesebb.
2019. jan. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gondolom te is vagy kb 12-èves..
2019. jan. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az hogy terhes lettél, nem biztos. Nem is valószínű, de hogy hülyék vagytok, az biztos.Ezzel nem lehet játszani. A lehető legtöbbet kell azért tenni, hogy a nem kívánt terhességet megelőzzük. De nem akarok túl szigorú lenni, mert én is barom voltam a 70-es, 80-as években. El is szartam az életem. Olyannal házasodtam, akivel megismerkedni sem kellett volna.
2019. jan. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Istenem. 1 évben körülbelül 150-200× megkérdezik de még mindig megkérdezitek ugyan azt, ugyan azt leírjátok, mint korábban. Nem tudom mire számítotok? Hogy te valami kib*szott speciális eset vagy és nem eshetsz teherbe csak ha akarod is a gyereket vagy mi van?
2019. jan. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Lehetsz. Ezzel ne játszatok. Annyi eszed legalább lehetett volna, hogy esemény utánit szedsz be...grat. Attól, hogy nincs ondó, attól előváladék még beléd kerülhetett és az már TARTALMAZ HÍMIVARSEJTET!!! Ne legyél idióta, hanem védekezzetek! 1000 féle mód létezik...
2019. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi parázós faxt. Az eseményutánit meg hagyjuk ennyi miatt, hülyeség lenne egy ekkora löket hormont magadba tömni. Ha parázol a terhességtől, használj gumit, az a biztos. De itt ilyet felesleges megkérdezni, mert az emberek nagyrésze az "egyszer azt hallottam a szomszédtól..." sztorikból nagyon okos.
2019. jan. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!