Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kell tudni a spermicidekről?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tudni a spermicidekről?

Figyelt kérdés

Utánna olvastam de nem minden világos.

Az olvasottak alapján nem kell minden aktus után felhelyezni.

Viszont felhelyezés utáni egy két órában hat vagy felhelyezés után eltelik negyed óra és még utánna egy két óráig hat?

Gyakori az irritáció vagy bármi más mellékhatás?

Milyen formában érdemes venni?

Ha óvszerrel együtt használjuk és véletlen az kiszakad a spermicid egymagában mennyire ad védelmet?

Mennyibe kerül?

Örülnék ha sok tapasztalatot is leírnátok. Előre is köszönöm!


2018. dec. 8. 20:50
 1/6 A kérdező kommentje:
És melyik terméket ajánljátok? Például a pharmatexről nem sok jót hallottam
2018. dec. 8. 21:08
 2/6 A kérdező kommentje:
És mennyi a lejárati ideje?
2018. dec. 8. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden le van írva a mellékelt tájékoztatóban.
2018. dec. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Óvszerrel ne használd együtt, mert nem jó a gumi anyagának, könnyebben kiszakad. Minek is akarsz gumi mellé spermicidet?? Nekem ez már kicsit a paranoia kategória :D


Egyébként tényleg minden benne van a betegtájékoztatóban. A spermicid önmagában szart sem ér, persze, hogy nem jókat hallasz róla, mivel ezt a megszakításos védekezés mellé találták ki, nem pedig arra, hogy telibe beléd élvezzen,ennek ellenére sokan így használják. Felrakod, utána várni kell 10 percet, míg hat, aztán lehet szexelni. Ha második menetet akarsz, második kúp kell, és így tovább.

2018. dec. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Pedig azt sok helyen olvastam hogy ovszer mellett ajanljak
2018. dec. 8. 21:53
 6/6 anonim ***** válasza:
A gumi bőven elég. Ennyire nem kell félni...
2018. dec. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!