Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit kell tudni a fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell tudni a fogamzásgátlóról?

Figyelt kérdés
Szeretném elkezdeni a fogamzásgátló szedését, de elősször érdekelne minden amit tudni kell róla. Mennyire fog változni a mensim? Mennyi egy doboz? Mennyi időre elegendő az? És hasonló dolgok, a válaszokat előre is nagyon köszönöm
2017. okt. 22. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az orvoshoz elmész, és ő mindent el fog mondani, ugyan is, csak ő írhat fel.

Illetve, ha már ide írtál, 18 tuti elmúltál.

És ha 18 már elmúltál, lehetne annyi eszed, hogy a google-ből egy átlag fog.gátló online elérhető termékleírását megtaláld, elolvasd, és értelmezd.

tarthatnék neked előadást, de ha szeretnéd végighallgatni, akkor ülj le, és gondolkodj. Kezdjük ott, hogy van hormonális, és nem hormonális fog.gátló. ......

2017. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
go nőgyógyász és elmondja ha megkérdezed sztem
2017. okt. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy normális kérdést tettem fel, nem értem miért nem lehet normálisan is válaszolni. Azert mertem feltenni itt a kérdést mert ez egy ilyen oldal, ilyen célra, de ugy latom hibaztam
2017. okt. 22. 21:04
 4/7 anonim ***** válasza:
67%

Nem hibáztál, csak úgy gondolom, akinek nincs rá adott X értelmi szintje a dologra, nem szabad még szexeljen.

2 gigányi nőgyógyászat, és fog.gátlás anyagom van, mind a Debreceni egyetem által jóváhagyva, ha nem elég, egy alap szülészeti könyv fejezetlét is át tudom küldeni pdf-be.

És most a legnagyobb jóindulattal mondom ezt, és igen csak gondolkozz el magadban...

2017. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

mind normális válaszokat adtunk. a Kérdésedre a legjobb és legszakmaibb választ egy orvos tudja megadni neked. Én nem vagyok az. Sőt sztem itt kevesen. Tehát ahogy írtuk, keress szakembert.


üdv,


2-es voltam

2017. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Menj orvoshoz, az a biztos! Lehet, hogy majd kiderül, nem is szedhetsz, de létezik rengeteg alternatíva.
2017. okt. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Derwer ***** válasza:

Szerintem is orvos első körben.

Vagy édesanyád...


Ugyanakkor jó kiindulási pont lehet: [link]

2017. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!