Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen indokkal csinálnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indokkal csinálnak petevezeték elkötést?

Figyelt kérdés
30 éves 3 gyerekes anyuka vagyok. Az orvosom azt mondta szó sem lehet az elköttetésről. Csak 40 év felett vagy 4 gyereknél csinálja meg. Rettegek a teherbeeséstől, mert nem vagyok egy abortusz párti. Viszont ígyis nehéz a 3 gyerek nevelése. Nem tudnám mit tegyek ha véletlen becsúszna egy 4. gyerkőc. Spirálon is gondolkodtam, de az orvosom sem mondja 100%-nak.

2018. nov. 11. 07:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A férjed is el tudja magát köttetni.
2018. nov. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Keress másik orvost, aki nem egy önbíráskodó .... . Ugyanis 40 éves kor vagy 3 vérszerinti gyerek áll törvényben feltételként. Ekkor is a kérvény benyújtását követően kb 1 év mire sor kerülhet a beavatkozásra, mivel hagynak "gondolkodási időt". Teheted még azt, hogy egy határontúli magánklinikán megcsináltatod, ami sokkal hamarabb megvan, de persze drágább. Addig is én a helyedben -amennyiben komoly e.ü. ellenjavaslat nincs- kombinált hormontartalmú fog.gátlót használnék, az a legbiztosabb. Van mostmár progeszteron injekció is, ami 3 hónapig véd és azoknál is alkalmazható, akik kombinált szert nem szedhetnek. Spirálból is vannak jobbak, de valóban nem a legtutibb módszer. Az orvosodat pedig komolyan hagyd a fenébe. Gondolom ő a nőgyógyászati fizetése mellett férfiként könnyen beszél 4 gyerekről...
2018. nov. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj másik orvoshoz, 3 gyerek után már simán meg kell csinálniuk.
2018. nov. 11. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
A férjednek/párodnak sokkal egyszerűbb lenne az elkötés mint anyagiak terén mint gyógyúlás szempontjából. Az egy sokkal egyszerűbb beavatkozás és olcsóbb is, ha mind 3 gyerek az ővé szerintem neki is megcsinálnák.
2018. nov. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Felkeresünk egy másik orvost. Igen, mind a 3 közös gyermek.
2018. nov. 11. 08:50
 6/6 Metionin ***** válasza:
40 év vagy 3 gyerek, a kettő közül az egyik feltétel is elég.
2018. nov. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!