Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Petevezeték elvágás? Jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petevezeték elvágás? Jó ötlet? Miért mi nők miért nem a férfiak "kasztráltatják" magukat?

Figyelt kérdés
a férjemben felmerült a kérdés h elköttessem 2gyerekünk van 1 lány 1 fiú nem akarunk többet de én nem akarok több műtétet még ha kicsi is a műtét! Annyin estem át életemben már nincs olyan hely ahol ne műtöttek volna miért nem ő választja elvégre én nagyobb áltozatot hoztam érte 2gyerekét hortam ki. De persze nem akarja "az ő kasztrálását" igy nemet mondtam én is félek ha bele mennék a mütétembe h elvágják nem tudnék vele sexelni úgy undorodnék tőle meg is mondtam neki. Hülye vagyok mondta ő és inkább elveti a dolgot!Bánt a dolog mintha megaláztak volna úgy érzem

2012. jún. 24. 22:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a dolgot akkor lehet végre hajtani ha mindkét fél benne van és ne azért kötesd el magad mert más akarja ezt saját akaratodból kell ha nem megy ne tedd inkább használj spirált vagy egyéb modszert a nem kivánt terhességre
2012. jún. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ne engedd,rengeteg gondod lenne belőle...
2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de nálunk egyértelmű volt, hogy a férjemnél lesz a műtét. Sőt 3baránőmnél is ez volt. Szerintem nem a nőnek kellene..
2012. jún. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát ha valaki azt mondja valakinek, hogy hülye, az megalazas is!

A nőnek ez nem kis műtét amugy, a nőnek ez nagy műtét, azért a férfiaknak szokták inkabb megcsinalni, de az is jarhat mellekhatassal.

"a férjemben felmerült a kérdés h elköttessem "


Az ő fejeben merult fel, hogy TE kottesd el? Ezt megis hogy????

2012. jún. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
természetesen attól még szeretem a férjemet de ha megteszem nem tudok úgy rá nézni talán egy sexpszichologussal kéne beszélnem de nem hiszem h változtatna a dolgon! A gyerekeink között 6év van még is sexeltünk és évekig nem lett gyerek gyógyszert sem szedtem aztán becsúszott DE TITKON AKARTUK MINDKETTEN csak akkor féltük vállalni anyagiak stb és MOST MÉGIS VÁLLALTUK nagyobb lakás szerény fizetések de van tartalék nincs lakás hitel. Remélem máshogy is lehet sex és nem kell műtét nekem a párom amúgy mindenben támogat!
2012. jún. 24. 22:31
 6/11 anonim ***** válasza:
Igaza van az elöttem szóloknak, én se köttetném el a helyedben. És nem is hagynám, hogy a férjem tőlem ilyet kérjen. Ezt csak azért írom h hátha kompromisszum: helyeztess fel spirált. Az jópár évig megakadályozza a babát.
2012. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt petevezeték-eltávolításom, gyulladás miatt. Nem kisműtét. Laparoszkópiával, mélyaltatásban végzik, utána több nap felépülés, marad pár lyuk a hason.

Mint minden műtétnek, van kockázata. Nekem utána még két napig fájt az összes bordám, mert a szén-dioxid, amivel felfújtak a műtéthez, valahogy így hatott rám. Fájdalomcsillapító injekciót kellett kérnem, annyira fájt.

Szóval ha tőlem pasi ilyet kérne, pofánvágnám!

(Ezzel együtt gondolkodom rajta, hogy önként elköttetem a megmaradt petevezetékem, de az akkor az én döntésem, nem a másiké... egy komoly hasi műtét nem játék, ilyet egy pasi se várjon el!)

2012. jún. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
2kerdező milyen probléma lehet belőle 5 kérdező mind a kettönknek eszébe jutott telepatikusan
2012. jún. 24. 22:35
 9/11 A kérdező kommentje:
nekem volt ciszta delmoid laparaszk mütétem és 2évre terhes lettem és az egész terhessegem fájdalmas volt gyógyszerek fájdalom csillapiók korház idő előtt és előbre hozott szülés nem is akartam még egy gyereket aztán lett. Amúgy 2x császárom volt és ezek csak a nőgyógy részei a tőbbi szabdalás a testem tőbbi részén van!
2012. jún. 24. 22:42
 10/11 A kérdező kommentje:
más okokból kifolyólag
2012. jún. 24. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!