Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Petevezeték elvágás? Jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Petevezeték elvágás? Jó ötlet? Miért mi nők miért nem a férfiak "kasztráltatják" magukat?

Figyelt kérdés
a férjemben felmerült a kérdés h elköttessem 2gyerekünk van 1 lány 1 fiú nem akarunk többet de én nem akarok több műtétet még ha kicsi is a műtét! Annyin estem át életemben már nincs olyan hely ahol ne műtöttek volna miért nem ő választja elvégre én nagyobb áltozatot hoztam érte 2gyerekét hortam ki. De persze nem akarja "az ő kasztrálását" igy nemet mondtam én is félek ha bele mennék a mütétembe h elvágják nem tudnék vele sexelni úgy undorodnék tőle meg is mondtam neki. Hülye vagyok mondta ő és inkább elveti a dolgot!Bánt a dolog mintha megaláztak volna úgy érzem

2012. jún. 24. 22:20
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szerintem se vállald!


Az egyik barátnőm került abba a kellemetlen helyzetbe, hogy még évekkel ezelőtt a férje kérésére elköttette magát (3 gyerek után). A férj kb 4 éve lelépett egy másik nővel. A barátnőm 2 éve megismerkedett egy nagyon kedves és jóravaló férfival aki idén feleségül is vette. A mostani férjének még nincs gyereke és nagyon szeretne egy közös babát is, de a barátnőmnek már csak lombikkal lehet, amit eddig úgy néz ki, hogy nekik kell fizetni, mivel nem egészségügyi okok miatt nem lehet gyerek... Szegénykém már ezerszer megbánta, hogy megtette, de visszacsinálni már nem lehet. :(

2012. jún. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!