Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kinek a feladata?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek a feladata?

Figyelt kérdés
Stabil kapcsolatban elunk 19 eve, gyerekek is vannak. Es tobbet nem szeretnenk. Mostanig mindig az en dolgom volt a vedekezes. Gumival, megszakitas. Csak egy rovidke ideig szedett fogamzasgatlot, nem szereti mert pontosan kell szedni, stb. kifogasok. Most mar ugy erzem hogy eleg volt, en is szeretnek csak ugy lazan benne elelvezni. Szerintetek jogos az elvarasom, hogy szedjen bigyot, vagy valamit csinaljon?
2018. okt. 17. 16:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
40%
Azt ugye tudjátok, hogyha a férfit elköttetik, alig van 20% esélye arra, hogy sikeresen visszafordítsák?
2018. okt. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
10%

Nem nem tudják mert sötétek. Itt minden a férfi feladata, és ő oldja meg, pedig ketten kellene eldönteni...

De én vagyok a primitív amiért, nem rögtön a pasit akarnám elköttetni... :D

2018. okt. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem így van, ne a gagyi netes oldalakat olvasgassd.

Egyébként 90% a sikeres visszafordítás.

2018. okt. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem egyértelmű, hogy a vazektómia a legjobb megoldás a problémádra.

Ambulánsan végzik, így sokkal olcsóbb, fájdalom- és bonyodalommentesebb, mint ha a nőnek kellene elköttetnie magát.

2018. okt. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
91%

#12: és akkor a nőnek kell bevállalnia a kockázatot, hogy oda lesz a libidója?

Sőt, tovább megyek... Nekem a fogamzásgátlónak köszönhető, hogy természetes úton, gyógyszeres támogatás nélkül nem lehet gyerekem!

És ezt nem bulvárból olvastam, hanem a klinikán mondták...


Mint írtam, van más lehetőség is, pl. a hormonmentes spirál.


De ezt közösen kell megbeszélniük.

Viszont ne az legyen már mindig a kézenfekvő megoldás, hogy a nő bombázza a szervezetét hormonokkal, csak mert őfelsége nem akar gumit húzni!

2018. okt. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
51%

Így van nem csak tabletta van a világon. De nem is csak gumi! ;)

Igen őfelsége lehet, hogy nem élvezi úgy, mert mondjuk kényelmetlen a farkának.. Dehát az kit érdekel ugyebár... :) Na én erre akartam rávilágítani...

2018. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
70%

Ha feledékeny a párod a gyógyszerrel kapcsolatban, akkor javaslom a fogamzásgátló injekciót.

Persze ezt egy alapos kivizsgálás előzi meg, de 3 havonta kell csak mennie feliratni és beadatni.

De vannak egyéb meg oldások is, pl a spermicid tartalmú krémek, habok zselék(pharmatex pl)

2018. okt. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

19 éves vagytok együtt, még gyereket is csináltatok, de ezt nem tudjátok megbeszélni?

Persze, érthető, hogy 19 év után unod a kotont. Viszont az is érthető, hogy ő meg nem szeretne bogyót szedni, ugyanis az a kényelmetlenségen kívül egészségügyi problémákat is okozhat. Kíváncsi lennék, hány férfi szedné be önként, ha ugyanolyan mellékhatásokkal létezne férfiaknak is...:D


Nem csak a tabletta meg az óvszer létezik a világon, csak talán le kellene ülni és puffogás helyett normálisan megbeszélni a dolgot. Pláne úgy, hogy ha 19 éve együtt vagytok, akkor gondolom minimum. 40 körül van a hölgy, tehát alapból nem is igazán javasolt a kombinált tabletta.

De el lehet gondolkodni a spirálon, a fogamzásgátló injekción, a minipillen és igen, akár az elkötésen is, ha nem akartok több gyereket. És az is tény, hogy a férfiak elkötése sokkal egyszerűbb, ambuláns beavatkozás, míg a nőknél min. egy laparoszkópos műtét, ami altatással és jóval több lehetséges szövődménnyel, valamint nagyobb fájdalommal is jár.

2018. okt. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha stabil párkapcsolatban éltek mind a ketten 19 éve, akkor magyarán mindketten a 40-hez közeledtek, ha nem vagytok már idősebbek.

Egyik kollégám párja elmúlt 40 és orvos tanácsolta neki, hogy hagyja abba a fogamzásgátlót, mert olyan idős korban már nem tanácsos.


Komolyan hány éves vagy kérdező??? A gyerekek mutogatnak így egymásra. Értem én, hogy el akarsz benne élvezni, de igazuk van az előttem szólóknak, a tabletta káros, főleg idősebb korban.

2018. okt. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, h ezt miért velünk kell megbeszélni :D
2018. okt. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!