Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Lejött az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Lejött az óvszer szex közben.

Figyelt kérdés

Sosem fordult még ilyen elő és a barátom el is ment, azt mondta azt látta, hogy a gumi lóg ki belőlem.

Most mennyi az esélye, hogy terhes lehetek? Nagyon parázok és ő sem tudja megmondani akkor jött e le, amikor észrevette, vagy már előtte.


2018. okt. 8. 22:45
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen! Egy fokkal talan nyugodtabb lettem már most, hogy tudom ezeket.
2018. okt. 8. 23:19
 12/18 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy egyebkent?
2018. okt. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
21
2018. okt. 8. 23:24
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha gondolod privat uzibe meg kerdezhetsz ha barmi kerdesed maradt
2018. okt. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
76%

21 évesen nem ismered a testedet és a biologiát az eszközöket? Pl az óvszert, terhességi tesztet, nőgyógyászt, menstruációs ciklust, megtermékenyit3s menetét, fogamzó képesség stb....

Kicsit művelődj ezekben a témakban is. És szégyeld magad ha 21 évesen ennyi eszed van, és akkor is ha tizenévesen szexelsz de lövésed sincs a témáról és itt kamuzol.

2018. okt. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt, kedves utolso.

Igen, lehet, hogy nem vagyok teljesen kepben a dolgokkal, de a felsoroltakat ismerem, viszont elegge be is voltam panikolva, meg igazabol ha biztos 100%ra tudta volna mondani, hogy pont a legvegen jott le es egy csepp sem mehetett belem, meg akkor is felnek, mert bennem lenne egy "mivan ha megis.." erzes es sajnos ezen nem igazan tudok valtoztatni.

Egyebkent koszonom a válaszokat megegyszer, nem sokara indulok az orvoshoz.

2018. okt. 9. 06:54
 17/18 anonim ***** válasza:

Hát nagyon irigylem azt, akivel ilyen kedvesen bánnak nőgyógyászaton.

Amikor nekem kellett ilyen tabletta, mert elszakadt a gumi, még a portás!!! is gúnyolódott rajtam, mert meg kellett kérdeznem hogy merre induljak el a kórházban ha a sürgősségi nőgyógyászatot keresem. Röhögve és gúnyosan vetette oda hogy "mi van terhes vagy?" Halálsápadt voltam az idegtől, hogy lehet egy kórházban dolgozó ennyire érzéketlen?!


Az orvosnál meg tárva-nyitva volt az ajtó, nem volt benn senki, beszélgettek, gépeztek, közben látták, hogy ott vagyok... 1 órát minimum vártam reszketve, ijedten, idegesen, mire az asszisztens flegmán kiszólt a szobából hogy mit akarok, és így méterekről kellett elmondanom miért jöttem, újabb fél-1 óra múlva hozott egy előre megírt receptet aztán mehettem ahova akartam.


Velem rettenetesen bunkón, flegmán viselkedtek, pedig nem azért mentem, mert nem védekeztem, és olyan rosszul voltam az ijedtségtől hogy majdnem el is ájultam. Nagyon jól esett volna 1-2 kedves szó, erre...

Győr, Petz Aladár.

2018. okt. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Én most vegeztem es velem kedvesek voltak, lent a recepcion en is megkerdeztem merre kene keressem, de mindenki segitokesz volt, aztan kb 2 orat kellett várnom, mert erkezesi sorrendben hivtak be az embereket, majd bent az orvos kedves volt velem es kerdezett nehanyat, felirta es ennyi.

Sajnalom, hogy veled olyanok voltak.

2018. okt. 9. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!