Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Lejött az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Lejött az óvszer szex közben.

Figyelt kérdés

Sosem fordult még ilyen elő és a barátom el is ment, azt mondta azt látta, hogy a gumi lóg ki belőlem.

Most mennyi az esélye, hogy terhes lehetek? Nagyon parázok és ő sem tudja megmondani akkor jött e le, amikor észrevette, vagy már előtte.


2018. okt. 8. 22:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta azt látta a gumi lóg ki belőlem". Mi? Ha így volt, akkor ki is kellett belőled szednie, nem?

Ha előtte, igen lehetsz terhes. Ha még nem telt el sok idő, eseményutáni, amennyiben úgy gondolod.

Amúgy meg két hét múlva teszt. S kiderül megtermékenyültél e.


Igen, ha elment benned, akkor lehetsz.

2018. okt. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Szerintem a legjobb amit ilyenkor tehetsz, hogy elmész és felirataz esemény utani tablettát egyrészt mert így a nem kívánt terhességet is megakadalyozod másrészt pedig nem fogsz izgulni hogy teherbe estel-e vagy sem

Az esemény utani tabletta feliratásától meg ha félsz, akkor nyugi, nem fogják leharapni a fejedet, 1000 meg 1 ilyen esettel találkoztak már, úgyhogy ügyesen! :)

2018. okt. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Most megkerdeztem es azt mondta latta a gumiban a cuccot, de továbbra is félek.

Egyébként most volt a mai napon, szóval holnap elmegyek nőgyógyászhoz szerintem.

2018. okt. 8. 22:57
 4/18 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is menj el, attol, hogy latta benne, siman kifolyhatott valamennyi...

Jobb felni mint megilyedni en azt mondom

2018. okt. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Egyebkent ilyenkor csak felirja nekem, vagy meg is vizsgál? Mire számítsak?
2018. okt. 8. 23:02
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
En surgossegi nogyogyaszatra mentem, es annyi tortent hogy a varoba kijott egy asszisztensno megkerdezte hogy mit szeretnek, en elmondtam majd elkerte a szemelyimet a lakcimkartyamat es a TAJ kartyamat... 2 perccel kesobb be is hivtak leultem es megkerdeztek hogy mennyi ideje tortent illetve hogy kiszakadt-e a gumi vagy csak szimplan nem vedekeztunk, illetve azt is megkerdezte hogy szedtem-e mar be ilyen gyogyszert, mondtam hogy nem es elmondta hogy rendben akkor lehet hogy a menstrauciom egy kicsit fel fog borulni tehat lehet egy hettel hamarabb megjon vagy egy hetet kesik. Utana meg is kaptam a receptet es mehettem dolgomra :)
2018. okt. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Sürgősségi nőgyógyász az hol van? Oda bármikor lehet menni időpont nélkül? Mert én néztem,hogy az enyémhez bekéne jelentkezni és idopontot kérni én meg nem szeretnék ilyeneket jelenleg.
2018. okt. 8. 23:12
 8/18 anonim ***** válasza:
41%
Melyik varosban laksz? Ird be a netre a varosodban hol van surgossegi nogyogyaszat, nem kell idopont meg semmi, barmikor mehetsz
2018. okt. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Budapest

Rendben, nagyon köszönöm a válaszokat!

2018. okt. 8. 23:14
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
2018. okt. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!