Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szedek gyógyszert, menjen el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szedek gyógyszert, menjen el bennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A barátommal 4 hónapja járunk. Fogamzásgátlót szedek,de eddig sose ment el bennem,mert nem igazán szerettem volna.

Viszont az utóbbi időben ez egyre jobban zavarja,ma azt mondta hogy gondolkodott ezen és hogy szerinte így nincs sok értelme a dolognak,merthogy nem lehet normálisan befejezni.

Tudom,hogy szedek gyógyszert de így is sajnos van ilyen 'huh remélem nem leszek várandós' fóbiám.

Kérlek segítenétek abban hogy mi lenne a jó mód és hogy mennyire látom szarul a helyzetet..


2018. szept. 11. 22:16
 1/8 Derwer ***** válasza:
91%

Szarul látod, de nagyon.

Pont ezért van a tabletta, hogy elmehessen benned. Ami sokkal jobb érzés - általában - mindkét félnek.

2018. szept. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Ha mindig kiveszi, akkor fölöslegsen mérgezed magad. Ha ennyire félsz, használjatok gumit, ott látod, ha gáz van.
2018. szept. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló tabletta úgy hat, hogy gátolja a peteérést. Már ha rendesen szeded. Emellett elvékonyítja a méhnyálkahártyát, így ha egy szerencsétlen kis pete valami csoda folytán meg is termékenyülne, akkor nem tudna beágyazódni. Aztán ugye a megvonásos vérzéssel távozik. Nem is értem, minek szeded a fogamzásgátló tablettát 4 hónapja. Basszus, mi alig vártuk, hogy végre gumi nélkül duggassunk, mint a nyulak. :D
2018. szept. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de minek mérgezed magad hormonokkal, ha nem élvezhet beléd. Az lenne számara a legjobb, ha nem kéne kivennie mielőtt elmegy.

Ha óvszerrel csinálnátok, akkor lenne köztetem egy vékony anyag, de legalább befejezhetnétek!


Szerintem igaza van a barátodnak, minek a fogamzásgátló, ha még el sem menhet benned?!

2018. szept. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha rendesen szedsz "gyogyszert" nyugodtal elmehet benned. De azért akkor is lehet "normális" befejezés ha a barátocskád kotont huz!
2018. szept. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Na igen. Tudom ezt,csak ez valami lelki keveredés lehet. Igazatok van..

2018. szept. 12. 19:31
 7/8 anonim ***** válasza:
De minden nap vedd be a gyógyszert!
2018. szept. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"ma azt mondta hogy gondolkodott ezen és hogy szerinte így nincs sok értelme a dolognak,merthogy nem lehet normálisan befejezni."


Minek nincs sok értelme az úriember szerint? 4 hónap után mit is akar?


Csak, hogy tiszta legyen. A barátommal több mint 1 éve járunk, és én kb másfél hónapja szedek tabit, és most kezdtünk el gumi nélkül szexelni. De nem azért mert ő siránkozott. Ő azt mondta, ha nem szeretném, mehet tovább gumival.


Remélem nem úgy értetted amit írtál ahogy én értem, hogy a barátodnak 4 hónap már túl sok és ő már mindenféleképpen gumi nélkül akar szexelni ugye?

Tudna várni rád ugye?


Vagy azt, hogy még nem élvezett beléd úgy érted, hogy egyáltalán nem? Ha gumival védekeztetek akkor sem? Mert úgy tényleg érthető, hogy 4 hónap már sok neki.

2018. szept. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!