Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miert hizok es vagyok ehes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hizok es vagyok ehes menstruaci elott mikor gyogyszert szedek?

Figyelt kérdés
Nem eszek tobbet megis elvileg hiztam masfel kilot, jovohet csutortokon vagy szerdan jon meg. Tudom menstruacio elott ez elofordulhat de igy is h gyogyszert szedek? Lindinette 20ast ha ez lenyeges informacio. Allandoan ehes vagyok de nem eszem tobbet, mozgos is sot dietazok amugy szoval eleg rossz latni hogy elvileg hiztam -.- terhesseg kizarva.
2017. máj. 21. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hormonváltozás miatt megnől az étvágy. Nem kell annyit enni és nem fogsz hízni. A kívánt adagnak mindig csak a felét edd meg és igyál sok folyadékot az eltelít.
2017. máj. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Plusz a fogamzásgátló tabletta is okoz hormon zavart így okozhat hízást is egyes embereknél
2017. máj. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Mar vagy ket eve szedem es eddig nem hiztam tole.napi vagy 6 liter vizet iszok amugy.
2017. máj. 21. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha már szeded és így jön elő akkor másik kell.

Viszont hormonzavart is tud okozni a tabi, szóval egy pajzsmirigy funkicót, inzulint lehet nézetni kéne. Nekem alulműködést okozott 1,5 év után :\

2017. máj. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!