Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy szedjem a gyógyszert ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szedjem a gyógyszert ha ezt szeretném? (kifejtve)

Figyelt kérdés
Most kezdtem fogamzásgátlót szedni, vasárnap. Viszont azt szeretném, hogy hétfőnként kelljen majd kezdenem minden új levelet. Mit kell tennem ezesetben?
2017. ápr. 20. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
Az orvost hívd fel és kérdezd meg tőle...
2017. ápr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Vasárnap fog megjönni? Mert a fogamzásgátló tablettát mindig a menzi első napján kell kezdeni
2017. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem, múlt vasárnap jött meg és akkor vettem be az első szemet. Tehát ebből a levélből az utolsó szemet szombati napon fogom bevenni és aztán jön a 7 nap
2017. ápr. 20. 22:07
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A betegtájékoztatóban általában benne van,hogy hogyan kell eltolni a ciklust,tuti nincs benne?
2017. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
34%
De utolsó biztos benne van , de egyeseknek nehèz èrtelmezni a dolgokat!!
2017. ápr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

igen kicsit valóban nehéz:) elolvastam nyilván, nem is egyszer. arról ír konkrétan, hogy a vérzés első napját hogyan tudom eltolni. MIvel most kezdtme el szedni, nyilván nem vagyok tapasztalt, de azt gondoltam, valaki volt már hasonló helyzetben.

A leírtak szerint meg kettő választásom van, vagy 1 nap szünetet hagyok, amit nem találok értelmes dolognak, vagy egy nappal többet hagyo ki, de a tájékoztató szó szerint azt írja, hogy 'soha ne növelje ezt az időtartamot-7 nap a maximum'. Ha egyesével tolom, akkor pedig hónapokba telne, én csak annyit szeretnék, hogy hétfőnként kezdjem a szedést (prakitkus okokból)

2017. ápr. 20. 22:56
 7/9 A kérdező kommentje:
bocsi a sok typo miatt, késő van és kicsit fel is bőszültem :D
2017. ápr. 20. 22:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Az első három hónapban sehogy ne tologasd, mert lehet, hogy amiatt az egész levél alatt vérezni fogsz, stb. Miért zavar az az egy nap?
2017. ápr. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy told el, hogy picit késve szedsz be tablettákat. Mármint a legtöbbet 12-36 óránként lehet szedni, de a 24 a normális. Szóval ha mondjuk pár alkalommal 30 óránként szeded be akkor el tudod tolni egy nappal. Max lesz egy napod amikor éjjel kell bevenni. Így a hatása is megmarad (bár első hónapban ajánlott az óvszer) és nem is marad ki egy szem sem. Egy hét alatt simán el tudod tolni így.
2017. ápr. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!