Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottál már ilyet? Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottál már ilyet? Valaki szerint a megszakítás jobb, mint fog. Gátlót szedni

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..



Meguntam, hogy írtam neki h mekkora hülye,férfi létére ő sokkal jobban tudja a fogamzásgátló káros tüneteit, mint én, aki évek óta szedi és persze egyből kislány vagyok :D


2010. jún. 21. 12:37
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Ja és ezt írtad a kérdezőnek:


"Második vagyok. Figyi, én nem javaslom a fogamzásgátlót. Káros mellékhatásai vannak, egyszerűen nem éri meg szedni. Védekezzetek tovább, vagy szexeljetek megszakítással"


Itt pont h nem ajánlod, helyette a megszakítást írod, és ellenzed a bogyót(fiú létedre biztos sok mellékhatás jött ki rajtad, ha meg bnőd szedte akkor rosszat szedett, ennyi) na meg nem lehetőségként, pont a fog.gátló helyett, szóval te tanulj megolvasni, mondjuk mind1, magadnak mondasz ellent, azért meg, mert bnőd xart szedett, nem a fog.gátló a hibás, mkinél más a megfelelő, mert ugyan mi másért szapulálnád ennyire, ha te ugyebár férfi vagy?

2010. jún. 22. 10:36
 12/21 anonim ***** válasza:

Szerintem ne írj ide többet 76-os, de gyökér vagy istenem :) Pont h úgy írtad a lánynak h a fog.gátló helyettesítéseként, megszakítás.Tényleg magadból csinálsz hülyét, rohadtul nincs igazad, én is évek óta szedtem fog.gátlót és semmi bajom nem volt, rá 3 hónapra terhes lettem, mikor abbahagytam :) Én is azt gondolom abból indulsz ki, hogy egyszer vmikor barátnőd megpróbálta a fog.gátlót, de neki mellékhatások jöttek ki, hát elárulok egy nagy titkot, valószínűleg az a tabletta nem neki volt kitalálva, de még ezer másik lett volna, ami jó ;) Javaslom, hogy te olvass utána a megszakításos módszeredned, hányan javasolják, mivel te egy idegen feltehetően tizenévesnek ezt javasoltad, és ne mondd, hogy nem, mert ott van feketén-fehéren. De talán a fogamzásgátlónak is utánanézhetnél, jó időtöltést:)

Szerintem itt le is zárhatjuk a vitát, érdekes, hogy mindenki ellened van és senki sem melleted:)

De tudjuk, mi vagyunk a tudatlanok, te pedig az okos, aki szerint a megszakítás jó védekezés, holott nem is védekezés..Gondolom arra nem gondoltál h lehet a párod nem is lenne olyan könnyen képes a gyerekre, talán azért van szerencséd ennyi ideje.De mielőtt te így "védekezel" de mást piszkálj a kicsinyes szövegeddel, hanem nézzél magadba, mert itt tényleg te csinálsz magadból hülyét, nem más.

2010. jún. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Van akinél nem okoz mellékhatás a fog.gátló és tök jól beáll a ciklusa utána is. De vannak olyanok, mint pl én, aki 2-félét is kipróbált, és persze mindkettő "alacsony hormontartalmú" volt, és ugyanazokat a problémákat hozta elő. Miután abbahagytam fél évig nem jött meg. Szóval ebből látszik hogy milyen tök szupi. Ráadásul akiket ismerek, szinte mindenki panaszkodott rá, vagy elhíztak tőle, vagy szárazak voltak ott lent, vagy köztivérzések folyamatosan, depresszió, libidócsökkenés stb.stb. Szóval én beismerem hogy megszakítással védekezünk, de ettől még nem ajánlom senkinek. Van még a fog. gátlón kívül több lehetőség is. Szóval szerintem nem kéne annyira eröltetni a tini lányoknak ezt a tablettásdit, mert még szinte ki sem alakult a ciklusuk, máris tönkrevágja a tabi. Szóval én nem vagyok a megszakítás mellett, csak a tabi ellen.
2010. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Nem csak 2 féle létezik:) hízást meg nem okoz, nem maga a gyógyszer okozza!Valakinél nem jön meg egyből abbahagyás után és ha pecételés van közte(ez is mellékhatás), akkor másik, nem 2 féle van megint írhatnám :S

Mellesleg te írtad h más fogamzásgátlás is, erre te megszakítással "védekezel", nem mondok semmit :D

2010. jún. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
ja g annyi h nem bántásból írtam, bocsi előre is ha úgy érted, csak épp ez az, írod h van más fogamzásgátlás is, erre te sem védekezel sehogy..:S
2010. jún. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem két típus létezik igen. Meg van az oka hogy a többit miért nem használom, csak ezt, ebbe most nem megyek bele. Nem én híztam el, hanem egy barátnőm, de azt hiszem ez a legkisebb baj ami történhetne. Nekem a kapcsolatom ment tönkre a gyógyszer miatt: nem kívántam a szexet (holott előtte elég kis nimfó voltam), hisztirohamok, egyik percben boldog voltam, a másikban meg sírtam, ok nélkül, mindtha nem is én lettem volna. Ráadásul, én hajlamos voltam a hüvelygombára, és azt olvastam hogy a tabletta miatt is lehet.... hát igen, én kb hetente jártam a nőgyógyászhoz hogy elmulassza, kaptam mindig mást, de mindig visszajött újra. Mióta leálltam vele, azóta egyszer sem jött elő. Szóval azt hiszem ez elég ok hogy ellene érveljek. Van más védekezési módszer az biztos, ott a gumi pl. Ami nekünk már kétszer is kiszakadt. Szóval megszakítás... persze ebben az is benne van, hogy nekem nem rendszeres a ciklusom, van hogy 3 hónapig nem jön meg, így kevesebb az esély hogy teherbe essek. Ezért sem ajánlom másnak.
2010. jún. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én nem a gumira gondoltam, van ezer más is...hüvelygyűrű stb..szóval felelőtlenség úgy szexelni, ha még nem akartok gyereket!Igen, te ilyen voltál, 2 gyógyszer sem volt megfelelő neked, de ezer másik van, attól mert ez a 2 ilyen hatással volt rád, lehet a 3. vagy 4. nem, tehát attól, mert 2 ilyen volt még nem kellene ellene lenned, mert a legbiztonságosabb módszer:) és erre te sem mondhatod h nem így van..tehát ennyi:D
2010. jún. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Igen,attól mert 2 ilyen hatással volt rád, nem kellene ellenezned szerintem, így jártál, nem 2 van ahogy te is írtad:) nem tudom milyen okokból nem próbáltál többet, az a te dolgod:) De nem csak a gumi és a fogamzásgátló létezik, ezért tényleg felelőtlen dolog úgy "védekezni", ha nem akartok gyereket, csak azt tudom leírni,amit az előző írt:) Mechanizmusát tekintve ez a legmegbízhatóbb, szóval nem értem egyébként miért ellenzed, az oké, hogy 2nél ilyen mellékhatások jöttek ki nálad, de egyébként semmi gond vele, neked azok nem váltak be.
2010. jún. 23. 12:05
 19/21 A kérdező kommentje:
3 hónapig nem jön meg?:O az elég durva, ha nem sokáig szedted a gyógyzsert előtte, mert vkinél ugye van ilen...voltál vele orvosnál?mit mondtak?
2010. jún. 23. 12:08
 20/21 anonim ***** válasza:
Igen voltam vele orvosnál, de semmit nem tudtak megállapítani, semmit nem találtak. Szóval egyszerűen ez van... Szerintetek azok után hogy 2 is szétcseszte a ciklusomat, majd kipróbálok egy 3.-at, vagy egy 4.et? Biztos hogy a legbiztonságosabb módszer, de azért a szervezetemet nem teszem tönkre. Én senkit nem beszélek le a fog.gátlóról, mindenki szedje aki akarja. De az úgy nem fer hogy csak a pozitívumokat említitek meg mindig, mikor vannak ellenérvek is rendesen. Ha valaki ezeket szedi, hát szedje, de ismerje akkor a veszélyeit is. Engem sajnos senki nem figyelmeztetett előtte, hogy milyen hatásai lehetnek, gondoltam én megteszem, hátha valaki tanul az én hibámból. Nekem sajnos a saját káromból kellett megtanulnom. úgyhogy ezért nem próbáltam ki még egy 3.-at.
2010. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!