Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hallottál már ilyet? Valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottál már ilyet? Valaki szerint a megszakítás jobb, mint fog. Gátlót szedni

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__fogamzasgatlas_..



Meguntam, hogy írtam neki h mekkora hülye,férfi létére ő sokkal jobban tudja a fogamzásgátló káros tüneteit, mint én, aki évek óta szedi és persze egyből kislány vagyok :D


2010. jún. 21. 12:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Hallottam ilyet. Az abortuszklinikán is sokan hallanak ilyet.
2010. jún. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
:D
2010. jún. 21. 12:45
 3/21 anonim ***** válasza:
Játsszál csak nyugodtam max megszívod,meg lehet egy gyerek is
2010. jún. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
előző vagy ok bocsesz félre értettelek én is annak szánom akinek te is
2010. jún. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
persze, biztos azért esnek annyian teherbe megszakitásos " vádekezés " mellett, mert annyira biztonságos.. :DD
2010. jún. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

semmi baj:)

csak nem tudom felfogni az ilyet, még engem próbál oltogatni és arra vagánykodik h ő a tabletta milyen rossz, de ő ugyebár közben így védekezik, hogy sehogy...:D:D

2010. jún. 21. 15:08
 7/21 anonim ***** válasza:
ne aggódj, sokan vannak itt olyanok.. én is tudok neked kérdéseket linkelni, ahol egyesek engem tartanak hülyének, meg tudatlannak, mert szerintem az előváladéktól is teherbe lehet esni, ők meg már évek óta igy csinálják, és semmi.. nem értem..
2010. jún. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy, kedves kérdező. De nyugtasd magad azzal, hogy ilyen kérdéseket teszel fel, attól még egy ostoba, tudatlan liba maradsz. Annál a bizonyos beszélgetésnél egy lehetőségről volt szó, ami mellőzi a tabletta használatát. A megszakítás egy lehetőségként volt javasolva, nem pedig a fogamzásgátló tabletta helyettesítése volt a cél. Szóval hagyd abba a gyökérkedést, tanulj meg olvasni, tudj meg többet arról a dologról, amiről képes vagy egész nap okoskodni.
2010. jún. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
utolsó, inkább te vagy tudatlan, ugyanis a megszakitás nem lehetőség, hanem butaság.
2010. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Az a szánalmas, hogy szerinted ÉN vagyok az ostoba, buta liba(holott persze azt se tudod hány éves vagyok, semmit sem tudsz rólam, de hát téged minősít..)

Mégha lehetőségként is mondtad....EMBER!TE NORMÁLIS VAGY?A MEGSZAKÍTÁS NEM VÉDEKEZÉS!

Szóval ki is a tudatlan?A fogamzásgátlót szidod, hogy jaj milyen káros, de a te módszered ugye az jó, hogy évek óta kihúzod, mielőtt elmész..kacc-kacc.

Nem látod h mki téged néz hülyének?De tőlem még szajkózhatod, magadból csinálsz bohócot:)

Még ha lehetőségként is mondtad,nagyon szánalmas, egyáltalán h lehetsz ilyen felelőtlen h egy lánynak ilyet tanácsolsz a megbízható, fog.gátló helyett(tegyük hozzá h nem kérte a tanácsod, gyógyszerről kérdezett h melyik a legolcsóbb)

Sajnálom, de beégtél, a gondolkozásod 0,és nyugodtan buta libázhatsz, fiú létedre te ugye többet tudsz a fog.gátlóról, főleg h 6-7 éve nem védekeztek sehogy, hát no komment!:D

2010. jún. 22. 10:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!