Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mennyire vagy hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagy hogyan tartjátok számon a menzeszeteket?

Figyelt kérdés

Nem vezetek róla naptárt, nem számolgatom. Tudom, hogy mindig hónap utolsó hetében jön meg.

Ha nem napra pontosan jön meg, akkor sem esek kétségbe.


Sok nő és lány naptárazik, számolgat. Ez engem kicsit megrémiszt.


Ez mennyire mondható gáznak, hogy úgymond nem követem nyomon percre pontosan?


2018. aug. 13. 19:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
Én sem esek kétségbe, amikor nem jön meg napra pontosan (nem is mindig szokott), de azért felírom, havi egyszer nem nagy kunszt, semmi esetben sem igényel percre pontos követést.
2018. aug. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
77%
Telefonon vezetem. Egy alkalmazással. Leginkább azért mert elég rendszertelen és ezzel nagyjából be tudom kalkulálni. Kb. 35-38. napra szokott megjönni (most a 38.ra jött meg) és emiatt néha parázok hogy hosszú a ciklusom de nem tudok arról hogy bármi bajom lenne. Így egyszerűbb számon tartani. De vannak egyéb tünetek, mint az enyhe mellfájdalom. Ilyenkor pár napon belül megjön.
2018. aug. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is letöltöttem egy applikációt, az vezeti nekem így nekem nem kell számolgatnom.
2018. aug. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!