Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mennyire vagy hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyire vagy hogyan tartjátok számon a menzeszeteket?

Figyelt kérdés

Nem vezetek róla naptárt, nem számolgatom. Tudom, hogy mindig hónap utolsó hetében jön meg.

Ha nem napra pontosan jön meg, akkor sem esek kétségbe.


Sok nő és lány naptárazik, számolgat. Ez engem kicsit megrémiszt.


Ez mennyire mondható gáznak, hogy úgymond nem követem nyomon percre pontosan?


2018. aug. 13. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Én sem tartom számon.

Sosem jegyeztem fel.

Pedig már elmúltam 35

2018. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Én általában ezt is megfogadom újévkor, de március körül már elfelejtem jegyezgetni.

Nem is kell igazából. 29-én kezdődik és másik hónap 3-4-én múlik el. Nincs naptár, nincs para. Védekezünk.

2018. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
35%

Fogamzásgátlót szedek, ami beállította, úgyhogy a levélen látom, hogy ha el fog fogyni, akkor tudom, hogy megjön.


Előtte belőttem nagyjából, hogy hónap végén jön meg, akkor készültem és volt nálam tampon.


Én se naplózom amúgy.

2018. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
En se tartom szamon egyaltalan. Majd jon ha akat xdd
2018. aug. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Amikor babát szerettünk volna, és nem jött össze akkor naptáraztam, meg miegysmás (majd egy év). De se előtte se a szülés után nem irkáltam tovább. Ha megjegyzed, mikor jön meg, mikor múlik el akkor nem gáz, úgyse fogja senki sosem kérni, hogy mutasd meg a menszesz naptárad.
2018. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Amig nem szedtem foggatlot, addig irtam, mert egyreszt a nogyogyasz kerdezheti, ha valami olyan problema van, honapokra vagy akar egy evre visszamenoleg is, es sosem tudhatod, hogy mikor lesz problema, masreszt, ha valakinek nem 30-31 napos ciklusa van (hanem pl 28, mint a nagykonyvben), akkor ezt nem lehet igy kijelenteni, hogy minden honapban ekkor meg ekkor jon meg, hanem folyamatosan tolodik, ezt meg a fene se jegyzi meg. Aztan, ha valaki szexualis eletet el, akkor nem art tudni, hogy mikor kezdjen el aggodni.
2018. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
60%

Van egy appom rá. Nem kötelező, de hasznos tud lenni.


[link]

2018. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%
Van olyan alkalmazás ami kiszámolja neked, hogy mikor fog megjönni legközelebb, hogy mikor van peteérésed..stb. Én ilyet használok.
2018. aug. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Aki fogamzásgátlót szed, annak nincs mentstruációja, csak megvonásos vérzése. Az elfogyott tabltták számából meg nyilván ki lehet következtetni, hogy mikor lesz vérzése.


Én nem szedek tablettát, minden hónapban, egy hagyományos, egyszerű papír naptárba teszek 1 x-et, amikor megjön. Nem nagy kunszt, 2 másodperc az egész, de célszerű valamilyen formában meg/feljegyezni, hogy mikor jött meg utoljára, mert ha nőgyászati gondod lesz, akkor a nőgyógyász is rá fog kérdezni.

2018. aug. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%

Nekem anyukám mindig mondogatta, hogy írjam, így megszoktam, hogy mindig követem. Letöltöttem egy appot, abba szoktam írni.

Ez nem kötelező dolog, de ha mondjuk gyakran jársz dokihoz, akkor nem baj, ha tudod, mikor jött meg utoljára.

2018. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!