Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezekre a méretekre milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezekre a méretekre milyen óvszert kellene venni?

Figyelt kérdés

18.7cm a hossza, és 4.2cm a vastagsága.

Többször volt már olyan, hogy a barátom normálisan, helyesen, mindenre figyelve felhelyezte az óvszert, és aktus közben kiszakadt. Ez a Durex, és a Masculan márkával volt. A megadott adatok alapján, ti mit ajánlotok?


2018. júl. 24. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy a boltokba átlagba az 52mm és 56mm szélesek kaphatók, pont ezeket, mert a 4,2 vastagra ezek tökéletesek, nem maradt benne levegő? Hasonló méretekkel rendelkezem és még egyszer sem szakadt ki, pedig már volt hogy durvábban csináltuk.
2018. júl. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem láttam úgy, mintha maradt volna benne levegő.

De azóta már alaposabban is nézzük, de semmi különös dolgot nem vettünk észre.

Viszont akkor majd a boltiakat is megnézzük, mert eddig inkább neten nézelődtünk.

2018. júl. 24. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ezt a két márkát szoktam venni, vagyis az elején durex de azóta masculan főleg, és nem szokott velük gond lenni. Szerintem neten is ezek a méretek mennek ezekből, de nem tudom biztosra. Eltérő méreteket meg talán gyógyszertárba lehet kérni, vagy azt is ugyanúgy netről, ha esetleg ki akarjátok próbálni egy nagyobbal.
2018. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Kerületet kell mérni,mert a gumi dobozán is az szerepel.
2018. júl. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kiszakadni pl akkor tud, ha nagy a gumi és nem elég szorosan van rajta a barátodon, ezáltal súrlódik. Szóval nézzétek meg, hogy kell mérni pontosan és mérjétek le még egyszer a méreteket, mert ha nem volt levegő a gumiban és nem is egyszeri eset volt, akkor kb ez az egyetlen ok ami miatt kiszakadhatott.
2018. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt szerintem a masculan az egyik legjobb, abban vannak különböző méretek is, nálam még nem volt probléma ezzel a márkával. Viszont van egy ok, amiért kiszakadhatott és nem említette eddig senki. Ha nincs helyesen tárolva, akkor károsodhat az anyaga és használat közben enged, ahol sérült (pl hidegnek van kitéve, vagy túl melegnek, pl zsebben tárolva, stb). Ha nem ez volt a gond, akkor felhelyezésnél lehetett probléma mégis, pl kibontásnál véletlenül körömmel megsérti az anyagát, ilyesmik ( vagy ha esetleg már felhelyezés után volt egy kis orál, akkor lehet, hogy hozzáért a fogad és megsértette). Ezen kívül szerintem más ok nem lehetett. Nagyon rugalmasak, úgyhogy a méret nem lehet probléma, max csak kényelmi szempontból.
2018. júl. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!