Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azt hiszem hamis óvszert vettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem hamis óvszert vettem?

Figyelt kérdés

Vettem egy csomag óvszert üzletben, annyi volt az ára mint mindenhol. Durex Feel Thin-t. Amikor bontottam ki, meglepődtem, hogy kék a csomagulásuk, nem pedig piros de emellett úgy el is mentem. Majd valamit olvasgattam neten és pont szembejött egy cikk ami miatt rákerestem google-n, hogy “fake durex” olyasmiket kaptam, hogy 5,9 cm az eredetinek a csomagolása, hátul csak 2 sor van feketével, elöl meg 5 sornak kell lennie. Na, az enyém 5,5 cm, hátul 4, elöl 1 sor van és kicsit gyengébbnek tűnik a csomagolás minősége. Amikor viszont kibontottam, ugyan olyan volt (csak kicsit sárgásabb, de ez gondolom típustól is függ, az előző latex mentes volt, az viszont az “eredeti” leírásainak megfelelt) a szaga is, nem volt gumi szagja és maga az óvszer minősége is ugyan olyannak tűnt, ha kezdtem nyútogatni.

Lehetséges, hogy ez is eredeti, csak máshol gyártották, és így ugyan úgy használható vagy inkább ne kockáztassak s dobjam ki?


2018. jún. 22. 00:20
 1/7 papics válasza:
Hát nem is tudom... én a helyedben (nem tudom anyagilag milyen helyzetben vagy) kidobnam a fenébe és vennék másikat. Kemény dolog manapság gyereket vállalni :D pláne elvetetni...
2018. jún. 22. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ebayen lehet rendelni magy tetelben a kek valtozatot. Minosegre kb lidl fruiti valtozathoz hasonlo. Nem minden ebayes fake, de van kozottuk boven.
2018. jún. 22. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja, meg annyi, hogy boltba is kerulhet hamis termek. Egy hete az eurofamily-ben valentino, illetve bvlgari jasmin noir parfumot talaltam 10ezer ft alatt!
2018. jún. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Visszagondolva, még lehet hogy vettem ilyent abban az üzletben. A Taste me almásnak zöld kellene legyen a csomagolása, nem? Nekem az is kék volt... az ovszer meg tényleg almás volt. Abból nem lett baj
2018. jún. 22. 09:15
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem óvszert nem éri meg hamisítani. Eleve komoly berendezés kell, mint mondjuk egy parfüm összepacsolásához.
2018. jún. 22. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
KomolyABB. Szóval nyugi.
2018. jún. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazabol egy szar minosegu ovszert durexes csomagolasba tesznek. A parfumnel is vmi olcso alkoholos cucc van az uvegben, de az uveget pontosan lemasolni mar egy mas tema. Mindenesetre ilyen dolgokra nem szabad sajnalni a penzt. Sem ovszer sem kozmetikumok tekinteteben. Pl hamis dermacolra lettem mar allergias. :(
2018. jún. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!